הכירו את האטרקציות המומלצות ביותר באתונה!

כך תיכנסו בקלות ובמהירות לכל האטרקציות המומלצות של אתונה וללא תורים!

ברוכים הבאים למדריך האטרקציות המומלצות של אתונה!

אתונה היא אחת הערים המהנות ביותר בעולם ומציעה אינסוף אפשרויות למטיילים הרבים הפוקדים אותה מדי שנה. אתונה מבוקשת מאוד בעונת הקיץ והאביב אך גם בכל עונות השנה נחשבת לאחד היעדים הפופולריים ביותר לתיירים הישראלים וזהו בדיוק הזמן לתכנן בצורה נכונה וחכמה את הטיול, ולבדוק מה אפשר לעשות ולראות שם.

האטרקציות של אתונה פופולריות ומבוקשות ביותר ואם לא תיערכו בהתאם, סיכוי גבוה מאוד שתיאלצו להמתין זמן רב בתורים הארוכים שעשויים להימשך לעיתים שעות רבות. לכן, כדאי מאוד לרכוש כרטיסים מבעוד מועד באמצעות האינטרנט וכך להרוויח גם את קיצור הזמן המשמעותי בתורים וגם לשריין כרטיסים לכל אטרקציה שתבחרו.

אז כדי לצמצם לכם את התכנון והארגון, אספנו לכם כאן את האטרקציות המומלצות והפופולריות ביותר באתונה שנחשבות ל-Must See וניתן להזמין בהם כרטיסים מראש ולהתחמק מהתורים הארוכים. הנה הן לפניכם.

בואו נתחיל:

האטרקציות הפופולריות והמבוקשות ביותר באתונה!

האטרקציה מס' 1 של אתונה שאף תייר לא יעז להחמיץ. חובה לעלות לגבעה ולראות מקרוב את שרידי המקדש הקדום. שימו לב: ישנם כמה סוגי כרטיסים אך מומלץ להצטייד בכרטיסים מראש מהאינטרנט שמציעים כניסה מהירה ללא תורים (Skip the Line).

בסמוך לגבעת האקרופוליס, שוכן לו מוזיאון האקרופוליס המצוין, המהווה השלמה לביקור באתר הארכיאולוגי הפופולרי. המוזיאון, שמשקיף אל הגבעה, מציג מעל 4000 ממצאים ארכאולוגיים וממחיש בצורה נהדרת את ההיסטוריה המרתקת של האקרופוליס. לא להחמיץ!

טיפ: ניתן לרכוש כרטיסים משולבים בהנחה לגבעת האקרופוליס ולמוזיאון האקרופוליס ביחד, וכך לחסוך כסף, זמן וטרחה. פרטים נוספים, תוכלו למצוא כאן.

אטרקציה מקסימה ופופולרית ביותר בקרב המטיילים. רבע שעה הליכה מכיכר סינטגמה ואתם באחד האתרים המקסימים ביותר באתונה.

אתר ארכיאולוגי מרהיב באתונה של מקדש קדום שהצליח להשתמר חלקית ודרכו ניתן להרגיש ולחוות מקרוב את ההיסטוריה של יוון הקדומה.

במקום לרדוף אחרי אוטובוסים ורכבות, תוכלו לקחת את האוטובוס הזה שעוצר בכל האיזורים המרכזיים באתונה ולרדת ולעלות מתי שתרצו באופן חופשי כל היום.

אם אתם מגיעים לאתונה עם ילדים, מומלץ להקדיש כמה שעות למוזיאון האשליות המצוין שיעביר לכם ולילדים את הזמן בכיף גדול.

סיור פופולרי מאוד באתונה שמציע לכם לחוות את העיר דרך האוכל היווני היודע. הסיור יכלול הדרכה מקצועית וטעימות של מגוון מאכלים יווניים.

דרך מעולה להכיר את התרבות האתונאית העממית, היא צפייה במופע ריקוד האותנטי הזה בבית תיאטרון מקומי.

טיולים יומיים מומלצים מחוץ לאתונה

טיול יומי אל הצוקים המהממים של מטאורה. הכינו את המצלמות והאינסטגרם – יש שם הרבה מה לצלם!

הטיול הבא, יקח אתכם אל דלפי – אחד האתרים הארכיאולוגים החשובים ביותר בעולם. מומלץ ביותר!

ולסיום, השייט הבא ייקח אתכם אל שלושה איים יווניים קטנים קסומים – אגינה, פורוס והידרה ויכלול גם ארוחת צהריים ומופע חי של להקה יוונית.

תוכן עניינים

copyrights©