איך תוכלו להגיע בקלות ובמהירות והכי קרוב שאפשר למפלי הניאגרה המרשימים והפופולריים ביותר?

ביקור במפלי הניאגרה היושבים על הגבול בין קנדה לארה"ב, הוא אחד הטיולים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים המגיעים לטיול במזרח ארה"ב ונחשב לחוויה מרשימה ביותר ובלתי נשכחת. מדי שנה מגיעים למפלים כ-15 מיליון מבקרים מרחבי העולם וביניהם גם מטיילים ישראלים רבים, ומבלים במגוון האטרקציות שמציעים מפלים אלו.

אחת האטרקציות המרכזיות והפופולריות ביותר במפלי הניאגרה, היא השייט בסירה שלוקחת את המבקרים קרוב ככל האפשר אל המפלים ומאפשרת את הדרך הטובה והקרובה ביותר למפלים האימתניים והמרשימים האלו. השייט נמשך כ-20 דקות וכולל גם מעילי גשם והדרכה קולית באוזניות. אל הסירה עצמה, מגיעים באמצעות פונילקור, המרשים בפני עצמו.

כדאי לקחת בחשבון שזהו איזור פופולרי ועמוס בתיירים, ומומלץ מאוד לרכוש את הכרטיסים מבעוד מועד באמצעות האינטרנט ובכך לחסוך זמן רב של עמידה בתורים בקופות הכרטיסים שם. ישנם הרבה אתרי אינטרנט המציעים כרטיסים לשייט במפלי הניאגרה. אחד מהם הוא אתר "Get Your guide" המעולה והפופולרי מאוד בקרב המטיילים הישראלים, המציע בעמוד הבא כרטיסים דיגיטליים לשייט ללא צורך בהדפסת הכרטיסים.

עוד אטרקציות תיירויות ידועות ומאוד פופולריות במפלי הניאגרה הן הגלגל הענק המסתובב שמציע נוף מרשים למפלים, התצפית המרשימה ממגדל סקיילון, או האומגה האקסטרימית שמציעה חוויה של החלקה באומגה אל מול הנוף של המפלים. לכל אלו מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מהאינטרנט כדי לחסוך את התורים הארוכים בקופות.

מפלי ניאגרה (באנגלית: Niagara Falls) הם מפלי מים בגבול שבין ארצות הברית לקנדה. הם מחולקים למפלים האמריקניים והמפלים הקנדיים, שנקראים גם "מפלי הפרסה". מקור שמם של המפלים במילה אירוקווית שפירושה "רעם המים". המפלים מצויים כחצי שעת נסיעה מהעיר באפלו בצד האמריקני וכשעה וחצי נסיעה מהעיר טורונטו בצד הקנדי.

כ-15 מיליון מבקרים פוקדים את אזור מפלי ניאגרה כל שנה, האזור ידוע גם כבירה העולמית של ירחי הדבש. במפלי ניאגרה שטה ספינה המקרבת למפלים את נוסעיה הנרטבים מטיפות מכל עבר, כדי שיוכלו לחזות ביופי מקרוב. קיימות עוד אטרקציות רבות באזור מפלי ניאגרה, כמו צפייה במפלים ממסוק או ביקור באתר מגדל סקיילון ממנו ניתן להשקיף על האזור משני צדי הגבול. במרחק נסיעה קצר מהמפלים נמצאת העיירה ניאגרה און דה לייק בצפון אזור ניאגרה המושכת מבקרים רבים ונחשבת כאחת העיירות היפות ביותר בקנדה.