אולפני הארי פוטר

המדריך השלם לביקור באולפני הארי פוטר הסופר מבוקשים בלונדון!

מהי הדרך הטובה ביותר להזמנת סיור באולפני הארי פוטר הפופולריים הנחשבים לאטרקציה סופר מבוקשת בלונדון?

במרחק של כשעה נסיעה בלבד מלונדון, נמצאים להם אולפני Warner Bros הידועים, בהם צולמו סדרת סרטי "הארי פוטר" המצליחים שנחשבים לבין הסרטים הנצפים ביותר בכל הזמנים. מאז נפתחו הסיורים באולפנים, הפך הסיור לאחת האטרקציות המשפחתיות המבוקשות ביותר בלונדון, במיוחד בקרב המטיילים הישראלים.

הסיור בסטודיו של הארי פוטר הנקרא "The Making of Harry Potter", נמשך כ-4 שעות ומציע להרגיש ולראות מקרוב את הסט המקורי של סרטי הארי פוטר ולצפות בלייב ברציף 9 ו-3/4 של הארי פוטר, ברכבת הוגוורטס אקספרס, האולם הגדול, סמטת דיאגון, היער האפל, המשרד של דמבלדור ועוד.

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר באיזור לונדון ואם אתם רוצים להצליח לשריין מקומות בסיור, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים כמה שיותר זמן מראש באמצעות האינטרנט, כדי שתוכלו להבטיח לכם מקום בסיור. אחרת, הסיכוי שלכם למצוא כרטיסים פנויים, די קלוש. מומלץ גם לשלב את הסיור עם הסעה פרטית מלונדון כדי להבטיח הגעה קלה ומהירה.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לסיור באולפנים של הארי פוטר כולל הסעה פרטית מלונדון באמצעות האינטרנט. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לאולפנים הידועים כולל הסעה פרטית ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים סיור לאולפני הארי פוטר?

מומלץ מאוד להזמין כרטיסים לסיור באמצעות האינטרנט כמה שיותר זמן מראש, אחרת לא בטוח שיישארו לכם מקומות פנויים.

האולפנים ממוקמים כשעה נסיעה מלונדון, ולכן מטיילים רבים בוחרים להזמין כרטיסים לסיור המשולבים עם הסעה פרטית היוצאת ממרכז לונדון וכך להגיע בזמן ובלי להסתבך.

מטיילים רבים בוחרים להוסיף מעט ולהזמין את הסיור המודרך באולפנים הכולל הדרכה בקבוצות קטנות ואישיות ע"י מדריך מקצועי ומוסמך שמעניק ערך מוסף לביקור במקום.

כדאי גם לשקול לרכוש את הכרטיס The London Pass שמקנה הנחה משמעותית מאוד אם תבחרו ללכת להרבה אטרקציות בלונדון. הכרטיס כולל כניסה חופשית וחינמית למעל 80 אטרקציות שונות בלונדון וכולל גם סיור חינם באוטובוס תיירים (hop-on hop-off) והנחות נוספות.

מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שיחסכו לכם את הצורך בהדפסת הכרטיסים. כך תוכלו פשוט להציג את הסמארטפון עם הכרטיסים הדיגיטליים, ולהיכנס במהירות.

אולפני הארי פוטר

הסיור באולפנים של הארי פוטר – "The Making of Harry Potter" נפתח למבקרים ב-2012 ומאז הפך לאטרקציה מבוקשת מאוד בקרב משפחות עם ילדים בלונדון כשהוא מאכלס כ-6000 מבקרים מדי יום. על פי אתר "טריפ אדווייזר", זוהי האטרקציה בעלת הדירוג הגבוה ביותר מאז נפתח הסיור.

סדרת סרטי הארי פוטר היא סדרת סרטי קולנוע בריטית-אמריקאית פופולרית המבוססת על שבעת ספרי "הארי פוטר" מאת הסופרת הבריטית ג'יי קיי רולינג. הסדרה מונה שמונה סרטים, מאחר שהסרט השביעי פוצל לשני סרטים באורך מלא. הזיכיון על הסרטים נמצא בחזקתה של חברת האחים וורנר, והמפיק הראשי הוא דייוויד היימן והם מדורגים במקום השלישי ברשימת הזיכיונות שוברי הקופות הגדולים בכל הזמנים.

Privacy Preference Center