דיסנילנד פריז

איך תעקפו את התורים הארוכים בדיסנילנד פריז? המדריך השלם לביקור ביורודיסני!

 כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים לדיסנילנד פריז?

פארק דיסנילנד פריז הוא פארק השעשועים הגדול והפופולרי ביותר באירופה. מדי שנה מושך אליו הפארק מיליוני תיירים מכל העולם וביניהם גם מטיילים ומשפחות ישראליות שעושים זאת פעמים רבות במסגרת טיול בר/ת מצווה או סתם טיול משפחתי מפנק.

מכיוון שמדובר בפארק עצום בגודלו המכיל מספר מתחמים שונים ומגוונים, מומלץ לתכנן היטב את הביקור בפארק ולהגיע מוכנים. תיירים רבים אף בוחרים לבלות בפארק למעלה מיום אחד ורוכשים כרטיסים ליומיים. הפארק ממוקם לא רחוק מפריז וניתן להגיע לשם די בקלות באמצעות התחבורה הציבורית או ללון באחד המלונות באיזור.

דיסנילנד פריז הוא אחד האתרים העמוסים ביותר בצרפת בפרט ובאירופה בכלל ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים לקופות הכרטיסים, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים ליורודיסני פריז באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. ברוב המקרים, המחיר באתרים אלו אף זולים יותר מהמחיר בקופות. מומלץ לבחור באתר שזכה להמלצות גולשים טובות ברשת ושמציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים, יחד עם תמיכה טובה וזמינה.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כרטיסים ליורודיסני פריז?

* חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה ישירה לדיסנילנד ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים כך שלא תצרכו להמתין בתור לקופות הכרטיסים במקום.

*פארק דיסנילנד פריז מציע בנוסף את פארק אולפני וולט דיסני. אם אתם רוצים לבקר בשני הפארקים, ישנה אפשרות לרכוש כרטיס משולב.

*ניתן לבחור כניסה לשני הפארקים ביום אחד או לפארק אולפני וולט דיסני (או לשניהם) ליום אחד או ליומיים.

*אפשר גם למצוא כניסה משולבת ליורודיסני יחד עם אטרקציות נוספות בפריז וכך לקבל הנחה במחיר. כך למשל תוכלו למצוא כניסה לדיסני יחד עם שייט על הסיין, כניסה לדיסני יחד עם גן החיות של פריז או כניסה לדיסני יחד עם האקווריום של פריז.

*מומלץ לרכוש כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט ומומלץ לרכוש מספק המציע כרטיס אלקטרוני כך שלא תצטרכו אפילו להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון, ונכנסים.

יורודיסני פריז

פארק דיסנילנד צרפת הוא הסניף האירופאי של רשת הפארקים הגדולה והמצליחה ביותר בעולם. לפארק, שני פארקי שעשועים – דיסנילנד ואולפני וולט דיסני. באתר הנופש מבקרים כ- 12 מיליון מבקרים בשנה, ומאז הקמתו ביקרו בו למעלה מ-150 מיליון מבקרים.

האתר ממוקם בעיר מרן לה ולה שבפרברי פריז בצרפת, כ-30 קילומטרים מזרחית לפריז, ולצורך הקמתו נפתחה תחנת רכבת של ה-RER בכניסה לאתר שבאמצעותה ניתן להגיע בקלות מפריז או מכל מקום אחר בצרפת.

Privacy Preference Center