איך תוכלו לעקוף את התורים הארוכים במוזיאון דאלי שליד ברצלונה ואיך תשלבו את הביקור עם הסעה מברצלונה?


במרחק של כשעה וחצי נסיעה מברצלונה, בעיר פיגרס, נמצא לו מוזיאון דאלי הנחשב לאחד המוזיאונים המרתקים ביותר בעולם כשהוא מוקדש ליצירותיו הנהדרות והמושכות של האמן הגאון הספרדי סלבדור דאלי, הנחשב לאחד האמנים המרתקים ביותר בדורינו ואהוב במיוחד על המטיילים הישראלים.

למרות הנסיעה הארוכה מברצלונה, רבים מהמטיילים לא מוותרים על ביקור במוזיאון מעניין זה ובוחרים בכל זאת להקדיש יום למוזיאון, כאשר בדרך כלל הם עושים זאת באמצעות סיור מודרך היוצא מברצלונה וכולל בתוכו גם את הכניסה למוזיאון.

זהו מוזיאון עמוס במבקרים בכל עונות השנה ואם אתם לא רוצים להמתין שעות בתורים בקופות הכרטיסים, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים באמצעות האינטרנט באתרים המציעים כניסה ללא תור למוזיאון (Skip The Line).

ישנם אתרים רבים המציעים כניסה מהירה ללא תור בקופות למוזיאון דאלי באמצעות האינטרנט. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים למוזיאון הכוללים הסעה פרטית מברצלונה הלוך חזור (ההסעה יוצאת מכיכר קטלוניה), כרטיסים למוזיאון ללא המתנה בתור, ואף מציע גם סיור מודרך בעיר ג'ירונה המקסימה.

כמו כן, האתר מציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

למידע נוסף על סיור וכניסה מהירה למוזיאון דאלי

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים סיור וכרטיסים למוזיאון דאלי?


  • חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה מהירה למוזיאון דאלי ללא תור בקופות הכרטיסים (Skip The Line).
  • מומלץ לרכוש כרטיסים משולבים עם הסעה מאורגנת מברצלונה כדי לחסוך את הטרטור בתחבורה הציבורית ומומלץ לוודא כי ההסעה יוצאת מאתר מרכזי בברצלונה כמו ככר קטלוניה וכד'.
  • באתרים רבים מציעים סיור פלוס כניסה למוזיאון ומשלבים גם טיול מודרך בעיר ג'ירונה הנפלאה הסמוכה למוזיאון.
  • כמו כן, מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שיחסכו לכם את הצורך בהדפסת הכרטיסים. רק להציג את הסמארטפון עם הכרטיסים הדיגיטליים, ולהיכנס.
למידע נוסף

אודות מוזיאון דאלי בפיגרס


מוזיאון תיאטרון דאלי (Dali Theatre-Museum‬ – לא להתבלבל עם מוזיאון דאלי בפלורידה בארצות הברית) ממוקם בעיר הספרדית פיגרס שהיא עיר הולדתו של האמן הגאון והמיוחד, ונחשב לאחד המוזיאונים הטובים בספרד.

המוזיאון מציג תערוכות רבות ומוצגים רבים של האמן הספרדי הגאון כשחלק מהתערוכות הם אף אינטראקטיביות ומתאימות גם לילדים. זוהי אחת האטרקציות המבוקשות ביותר באיזור ברצלונה ובמיוחד בקרב הישראלים. מכיוון שדאלי אהב מאוד את ישראל, המוזיאון מציג אגף שלם המוקדש לישראל.