כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים בפארק השעשועים הידוע "אירופה פארק"?

פארק אירופה (Europa-Park) בגרמניה הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים והפופולריים ביותר באירופה ונחשב לאחת האטרקציות המרכזיות ביער השחור. הפארק מושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים מכל העולם, וביניהם מטיילים ומשפחות רבות מישראל שמגיעים בדרך כלל כחלק מטיול כולל ביער השחור.

הפארק, הממוקם בעיר ראסט (Rust) שליד פרייבורג, הוא פארק עצום בגודלו המציע מעל 100 מתקנים המפוזרים במתחמים שמחולקים לפי מדינות כמו צרפת, ספרד, פורטוגל וכו' ומציע גם שלושה עולמות – "עולם הילדים", "עולם ההרתפקאות" ו"עולם האגדות". המתקנים מגוונים מאוד ומתאימים לילדים בכל הגילאים.

פארק אירופה הוא אחד האתרים העמוסים ביותר ביער השחור ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים בקופות ולבזבז זמן יקר ומיותר, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

איך עושים זאת? ובכן, ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לפארק אירופה באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לפארק אירופה שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כרטיסים ל"אירופה פארק"?

אודות פארק אירופה

פארק אירופה הוא פארק השעשועים הגדול ביותר באירופה. הוא ממוקם ביישוב רוּסט במדינת באדן-וירטמברג בדרום-מערב גרמניה, בסמוך לעיר פרייבורג. הפארק מסוגל להכיל עד 50,000 מבקרים ביום ומבקרים בו מיליוני תיירים מדי שנה. מספר המבקרים בפארק הוא השני בגודלו באירופה, אחרי דיסנילנד פריס.

בפארק מעל ל-100 אטרקציות ומתקנים שונים ומגוונים, כולל 12 רכבות הרים שונות. כל אזור בפארק קרוי על שם מדינה אירופית אחרת, כמו: צרפת,ספרד, איסלנד, פורטוגל, גרמניה, איטליה ועוד. כל אזור מעוצב בהתאם למדינה שלו, וניתן למצוא בו מסעדות שמגישות את האוכל המסורתי והנפוץ שנאכל באותה מדינה.