כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים בפארק אפטלינג הפופולרי בהולנד?


פארק אפטלינג (Efteling) בהולנד הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים והפופולריים ביותר בהולנד ובאירופה כולה ומושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים מכל העולם. גם מטיילים ומשפחות רבות מישראל מגיעים לבקר בהמוניהם בפארק, בדרך כלל במסגרת חופשה כוללת בהולנד ובערים נוספות באיזור.

הפארק, הממוקם כשעה ורבע נסיעה מאמסטרדם, הוא פארק עצום בגודלו  המציע מספר מתחמים שמחולקים לפי נושאים מסיפורי אגדות כמו היפיפייה הנרדמת, שלגיה וכו'. הפארק מציע עשרות מתקנים שונים המתאימים לכל סוגי הגילאים.

פארק אפטלינג הוא אחד האתרים העמוסים ביותר בהולנד ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים בקופות ולבזבז זמן יקר ומיותר, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

איך עושים זאת? ובכן, ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לאפטלינג באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לאפטלינג שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

למידע נוסף על רכישת כרטיסים ללא תור לאפטלינג בהולנד

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כרטיסים לפארק אפטלינג?

  • חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה ישירה לאפטלינג ללא המתנה בתור בקופות הכרטיסים (Skip the Line).
  • ודאו כי הכרטיסים כוללים כניסה לכל המתקנים בפארק.
  • מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט ומומלץ לרכוש מספק המציע כרטיס אלקטרוני כך שלא תצטרכו אפילו להדפיס את הכרטיסים ופשוט להגיע עם הסמארטפון שלכם, ולהיכנס.
למידע נוסף

אודות פארק אפטלינג


פארק אפטלינג הוא פארק השעועים הגדול ביותר בהולנד ונחשב לאחד מהפארקים הטובים ביותר בעולם. הפארק הוקם ב-1952 וכיום הוא מונה 37 מתקנים (בהם 6 רכבות הרים ו-2 מתקני מים). הפארק מחולק לפי מתחמי נושא המבוססים על סיפורי אגדות ידועים ומתאים לכל סוגי הגילאים.

הפארק נחשב לפארק השעשועים הוותיק ביותר בעולם ולשלישי בפופולריותו באירופה (אחרי דיסנילנד פריז ופארק אירופה). מדי שנה מבקרים בפארק כ-5 מיליון איש ומאז הקמתו ועד היום ביקרו בפארק כ-125 מיליון מבקרים. הפארק ידוע במיוחד הודות לעיצוב המיוחד שמציע אווירה קסומה של סיפורי אגדות קלאסיים וידועים.