פארק גארדלנד

איך תעקפו את התורים הארוכים בפארק השעשועים גארדלנד באיטליה?

כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים לפארק גארדלנד באיטליה?

כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים לפארק גארדלנד באיטליה?

פארק גארדלנד (Gardaland) הוא פארק השעשועים הגדול והפופולרי ביותר באיטליה. מדי שנה, מושך אליו הפארק מיליוני תיירים מכל העולם, ביניהם גם מטיילים ומשפחות ישראליות רבות שמגיעים לאיזור במסגרת חופשה כוללת באגם גארדה המקסים שבצפון איטליה.

הפארק ממוקם על אגם גארדה הידוע הנחשב לאחד האיזורים הפופולריים ביותר למשפחות עם ילדים באיטליה ומציע מגוון גדול של מתחמים ומתקנים המתאימים לכל סוגי הילדים ולכל הגילאים. כמו כן, מציע הפארק גם את פארק עולם המים (Sea Life) המציע אקווריום ענק עם מאות יצורים ימיים מיוחדים.

פארק גארדלנד הוא אחד האתרים העמוסים ביותר באיטליה ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים בקופות ולבזבז זמן יקר ומיותר, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

איך עושים זאת? ובכן, ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לגארדה לנד באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לגארדלנד ולפארק סיי לייף שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כרטיסים לפארק גארדה לנד?


* חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה ישירה לגארדה לנד ללא המתנה בתור בקופות הכרטיסים (Skip the Line).

* פארק גארדה לנד מציע בנוסף גם את פארק "עולם הים" (Sea Life). אם אתם רוצים לבקר בשני הפארקים, ישנה אפשרות לרכוש כרטיס משולב מוזל.

* ודאו כי הכרטיסים כוללים כניסה לכל המתקנים בפארק.

* מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט ומומלץ לרכוש מספק המציע כרטיס אלקטרוני כך שלא תצטרכו אפילו להדפיס את הכרטיסים ופשוט להגיע עם הסמארטפון שלכם, ולהיכנס.

פארק גארדה לנד

פארק גארדלנד הוא פארק השעשועים הגדול ביותר באיטליה הממוקם בצפון המדינה צמוד לאגם גארדה. המתחם כולל בתוכו את פארק גארדלנד ואת פארק "עולם הים" (Sea Life) ומהווה את אחת האטרקציות המרכזיות בכל איזור אגם גארדה, במיוחד בקרב משפחות עם ילדים.

הפארק, שהוקם בשנת 1975, מושך אליו מדי שנה כ-3 מיליון מבקרים. זהו פארק עצום בגודלו ונחשב לפארק החמישי בגודלו באירופה והשמיני בכל העולם. הפארק מציע מתקנים רבים לכל סוגי התיירים. החל ממתקני שעשועים קלים לפעוטות ועד למתקני אקסטרים לבוגרים. הפארק פתוח מדי שנה החל מחודש אפריל ועד חודש ספטמבר.

Privacy Preference Center