כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים בפארק השעשועים הידוע אסטרקיס שבצרפת?


פארק אסטריקס (Parc Astérix) בצרפת, הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמובילים ביותר באירופה ונחשב לאחת האטרקציות המרכזיות בצרפת לאחר דיסנילנד פריז. הפארק מושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים מכל העולם, וביניהם מטיילים ומשפחות רבות מישראל שמגיעים בדרך כלל כחלק מטיול בפריז או בצרפת בכלל.

הפארק, הממוקם כשעה נסיעה בלבד מפריז, הוא פארק עצום בגודלו המציע מספר גדול מאוד של מתקנים שונים ורכבות הרים גדולות המתאימות לכל סוגי המבקרים – קטנטנים ועד גדולים.  הפארק מבוסס על סדרת ספרי הקומיקס "אסטריקס" ומעוצב בהשראתו, ורכבות ההרים שבפארק נחשבות לטובות ביותר בעולם.

פארק אסטריקס הוא אחד האתרים העמוסים ביותר בצרםת ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים בקופות ולבזבז זמן יקר ומיותר, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

איך עושים זאת? ובכן, ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לפארק אסטריקס באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לפארק אסטריקס שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

למידע נוסף על רכישת כרטיסים ללא תור לפארק אסטריקס

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כרטיסים לפארק אסטריקס?


  • חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה ישירה לפארק אסטריקס ללא המתנה בתור בקופות הכרטיסים (Skip the Line).
  • מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים מראש לפארק אירופה באמצעות האינטרנט ומומלץ לרכוש מספק המציע כרטיס אלקטרוני כך שלא תצטרכו אפילו להדפיס את הכרטיסים ופשוט להגיע לתור המהיר עם הסמארטפון שלכם, ולהיכנס.
למידע נוסף

אודות פארק אסטריקס


פארק אסטריקס הוא פארק שעשועים בצרפת, המבוסס על סדרת ספרי הקומיקס "אסטריקס" (מאת אלבר אודרזו ורנה גוסיני). לפארק כ-1,800,000 מבקרים בשנה, והוא פארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת אחרי יורו דיסני.

הפארק ממוקם כ-35 ק"מ מצפון לפריז ו-32 ק"מ מאתר הנופש דיסנילנד פריז. הקומפלקס כולל פארק שעשועים ומלון, ועד לפתיחתו של דיסנילנד פריז בשנת 1992, היה פארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת. הפארק ידוע במיוחד ברכבות ההרים שלו. המתקנים הידועים ביותר בפארק הם "Transdémonium", "La Galère" ו-"Menhir Express".