פארק אסטריקס צרפת

המדריך השלם לביקור בפארק אסטריקס הפופולרי בצרפת - כך תעקפו את התורים!

כיצד תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים בפארק השעשועים הידוע אסטריקס שבצרפת?

פארק אסטריקס (Parc Astérix) בצרפת, הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמובילים ביותר באירופה ונחשב לאחת האטרקציות המרכזיות בצרפת לאחר דיסנילנד פריז. הפארק מושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים מכל העולם, וביניהם מטיילים ומשפחות רבות מישראל שמגיעים בדרך כלל כחלק מטיול בפריז או בצרפת בכלל.

הפארק, הממוקם כשעה נסיעה בלבד מפריז, הוא פארק עצום בגודלו המציע מספר גדול מאוד של מתקנים שונים ורכבות הרים גדולות המתאימות לכל סוגי המבקרים – קטנטנים ועד גדולים. הפארק מבוסס על סדרת ספרי הקומיקס "אסטריקס" ומעוצב בהשראתו, ורכבות ההרים שבפארק נחשבות לטובות ביותר בעולם.

פארק אסטריקס הוא אחד האתרים העמוסים ביותר בצרפת ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים בקופות ולבזבז זמן יקר ומיותר, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדויקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

איך עושים זאת? ובכן, ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לפארק אסטריקס באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לפארק אסטריקס שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כרטיסים לפארק אסטריקס?

חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה ישירה לפארק אסטריקס ללא המתנה בתור בקופות הכרטיסים (Skip the Line).

ודאו כי הכרטיסים כוללים כניסה לכל המתקנים בפארק.

מומלץ לתכנן מראש את האטרקציות והמתקנים השונים כדי לנצל באופן מקסימלי את הפארק. כדאי להתחיל עם המתקנים הפופולריים והמומלצים.

הפארק פתוח בכל ימות השבוע בין השעות 10:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט ומומלץ לרכוש מספק המציע כרטיס אלקטרוני כך שלא תצטרכו אפילו להדפיס את הכרטיסים ופשוט להגיע עם הסמארטפון שלכם, ולהיכנס.

פארק אסטריקס

פארק אסטריקס הוא פארק שעשועים בצרפת, המבוסס על סדרת ספרי הקומיקס "אסטריקס" (מאת אלבר אודרזו ורנה גוסיני). לפארק כ-1,800,000 מבקרים בשנה, והוא פארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת אחרי יורו דיסני.

הפארק ממוקם כ-35 ק"מ מצפון לפריז ו-32 ק"מ מאתר הנופש דיסנילנד פריז. הקומפלקס כולל פארק שעשועים ומלון, ועד לפתיחתו של דיסנילנד פריז בשנת 1992, היה פארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת. הפארק ידוע במיוחד ברכבות ההרים שלו. המתקנים הידועים ביותר בפארק הם "Transdémonium", "La Galère" ו-"Menhir Express".

פארק אסטריקס צרפת - שאלות נפוצות

האם ניתן לשכור לוקר בפארק אסטריקס?

ישנם לוקרים בפארק אסטריקס. ניתן להשתמש בהם לאחסון חפצים אישיים כמו תיקים, מעילים ופריטים נוספים, תוך כדי הנאה מהאטרקציות של הפארק. דמי השכרת הלוקרים משתנים בהתאם לגודל ומשך השימוש.

האם ניתן להכניס עגלות תינוק לפארק אסטריקס?

ניתן להכניס עגלות תינוק לפארק אסטריקס. הפארק ידידותי לעגלות, וניתן לנווט בקלות עם עגלה ברחבי הפארק. עם זאת, חשוב לציין כי בחלק מהנסיעות עשויות להיות הגבלות על גישה לעגלות, וייתכן כי יסופקו אזורי חניה לעגלות ליד אטרקציות אלו.

האם ניתן להכניס אוכל ושתייה בגלל הגבלות תזונתיות או אלרגיות?

פארק אסטריקס מאפשר למבקרים להביא אוכל משלהם בגלל הגבלות תזונתיות או אלרגיות. עם זאת, אוכל חיצוני מוגבל בדרך כלל לאזורי פיקניק ייעודיים, וייתכן שתתבקשו לצרוך אותו שם.

האם מותר להכניס חיות מחמד לפארק אסטריקס?

 למעט חיות שירות, חיות מחמד בדרך כלל אינן מורשות בתוך פארק אסטריקס. עם זאת, הפארק מציע שירותי כלבייה שבהם תוכלו להשאיר את חיית המחמד שלכם במהלך ביקורכם. מומלץ לברר מראש לגבי זמינות ותמחור שירותי הכלבייה.

האם ניתן להביא מצלמה משלי או ציוד הקלטת וידאו לפארק אסטריקס?

ניתן להביא מצלמה או ציוד הקלטת וידאו לפארק אסטריקס. צילום וצילום לשימוש אישי מותרים בדרך כלל ברחבי הפארק. עם זאת, למופעים או אטרקציות מסוימות עשויות להיות הגבלות על צילום או הקלטה, לכן חשוב לעקוב אחר כל ההנחיות שיספקו צוות הפארק.

האם יש אינטרנט אלחוטי זמין בפארק אסטריקס?

פארק אסטריקס מציע גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי בתוך שטח הפארק. מבקרים יכולים להתחבר לרשת ה-Wi-Fi של הפארק כדי לקבל גישה לאינטרנט.

האם יש מגבלות גיל לאטרקציות או מופעים מסוימים בפארק אסטריקס?

בחלק מהאטרקציות והמופעים בפארק אסטריקס יש הגבלות גיל מטעמי בטיחות. הגבלות אלו מבוססות על גובה, גיל או דרישות פיזיות. רצוי לבדוק את השילוט בכל אטרקציה או להתייעץ במפת הפארק להמלצות גיל ספציפיות או הגבלות.

האם יש הופעות ערב או לילה בפארק אסטריקס?

פארק אסטריקס מציע מופעי ערב או לילה בימים נבחרים, במיוחד בעונות שיא או אירועים מיוחדים. מופעים אלה כוללים לעתים קרובות אורות מרהיבים, זיקוקים והופעות. מומלץ לבדוק את לוח הזמנים של הפארק או לברר בשירותי האורחים כדי לברר על זמינות ותזמון מופעי ערב במהלך ביקורכם.