איך אפשר לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים בבניין האמפייר סטייט המפורסם בניו יורק?


בניין האמפייר סטייט בניו יורק (The Empire State Building)  הוא אחד האטרקציות התיירותיות המפורסמות ביותר בניו יורק ובעולם כשהוא מושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם וביניהם גם תיירים רבים מישראל. למרות שהוא כבר אינו המבנה הגבוה ביותר בניו יורק (מגדל החירות החדש הוא הגבוה ביותר כיום), הוא עדיין נחשב לאחד האטרקציות הפופולריות ביותר בקרב התיירים בניו יורק.

העלייה לבניין מאפשרת תצפית מדהימה על מנהטן וניו יורק, וכמות הסלפי שתראו בתצפית הבניין היא אסטרונומית. הכניסה הבסיסית לתצפית מהבניין, היא מהמרפסת שבקומה ה-86, אך ישנה אפשרות גם לעלות לתצפית נוספת וגבוהה יותר (בתשלום נוסף) מהקומה ה-102. כך או כך, מדובר בהחלט ביעד תיירותי ממדרגה ראשונה בעיר ניו יורק שחבל להחמיץ.

האמפייר סטייט בילדינג הוא אחד האתרים העמוסים ביותר בניו יורק, ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים לקופות הכרטיסים בכניסה למגדל, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים עוקפי תור מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים. ישנם אף כרטיסים מיוחדים, המציעים כניסת אקספרס מהירה אפילו עוד יותר.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לבניין האמפייר סטייט באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים הארוכים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לאמפייר סטייט בילדינג, ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

למידע נוסף על כרטיסים ללא תור לאמפייר סטייט בילדינג

מה חשוב לוודא לפני שרוכשים כרטיסים לבניין האמפייר סטייט?


  • חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה לתצפית בבניין בקומה ה-86 ללא המתנה בתור בקופות הכרטיסים (Skip the Line).
  • ישנם מטיילים הבוחרים גם לעלות לתצפית נוספת וגבוהה יותר בקומה ה-102.
  • ישנם כמה סוגי כרטיסים שונים לבניין האמפייר סטייט בילדינג. מלבד כרטיס הכניסה הבסיסי לבניין המאפשר עלייה לקומת התצפית בקומה ה-86, ישנם כרטיסי אקפסרס מיוחדים המציעים כניסה מהירה מיוחדת, כרטיסים כפולים ליום ולילה, כרטיסי פרימיום ועוד. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל האפשרויות השונות.
  • מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שיחסכו לכם את הצורך בהדפסת הכרטיסים. רק להציג את הסמארטפון בכניסה, ולהיכנס.
למידע נוסף

אודות בניין האמפייר סטייט


בניין אמפייר סטייט הוא גורד שחקים השוכן בצומת השדרה החמישית ורחוב 34, במידטאון מנהטן שבעיר ניו יורק, ושמו נגזר מכינויה של מדינת ניו יורק, "מדינת האימפריה". גובה המגדל הוא 381 מטרים  והוא כולל  103 קומות. הוא החזיק בתואר "הבניין הגבוה ביותר בעולם" במשך 39 שנים, עד הנחת הקורה האחרונה  במגדל הצפוני של מרכז הסחר העולמי (מגדלי התאומים) ב-1970.

לאחר קריסתם של מגדלי התאומים בפיגועי 11 בספטמבר 2001, שב להיות הבניין הגבוה ביותר בניו יורק (אך לא בארצות הברית) עד השלמת בניית השלד של מרכז הסחר העולמי החדש ב-30 באפריל 2012. נכון לשנת 2016, בניין אמפייר סטייט הוא החמישי בגובהו בארצות הברית וה-34 בגובהו בעולם. הבניין נחשב לסמל תרבות אמריקאי, ונחשב על ידי האגודה האמריקאית להנדסה אזרחית, כאחד משבעת פלאי העולם המודרני.