איך תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים למוזיאון הלובר הפופולרי בפריז?

מוזיאון הלובר בפריז הוא ללא ספק אחת האטרקציות הידועות ביותר בפריז. אין כמעט תייר שלא מכיר את המבנה המשולש המיוחד של המוזיאון הממוקם לו בלב ליבה של פריז.

הלובר מחזיק באחד האוספים הגדולים והנדירים ביותר בעולם כולל יצירות מופת מתחום האמנות, ההיסטוריה והארכיאולוגיה. כאן תוכלו למצוא את "מונה ליזה" של דה וינצ'י ועוד מספר אינסופי של פריטי אמנות נדירים עוצרי נשימה.

הלובר הוא אחד האתרים העמוסים ביותר בפריז ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים לקופות הכרטיסים, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים למוזיאון הלובר באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין ללובר שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

מוזיאון הלובר בפריז הוא אחד המוזיאונים הוותיקים, הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם. ההיסטוריה של המבנה החלה כמעט לפני אלף שנה, והמבנה הנוכחי התפתח מארמון שהחל להיבנות במאה השש-עשרה. המוזיאון שוכן במרכז פריז, בגדה הימנית סמוך לגני טוולרי הנפלאים.

הלובר הוא המוזיאון הגדול ביותר בפריז, ומחזיק בהיסטוריה אמנותית, אדריכלית ופוליטית ארוכת שנים, שראשיתה בשושלת הקאפטינגית. מבנה המוזיאון היה בעבר ארמון מלכותי, ומוצגות בו יצירות אמנות מהמפורסמות והיפות בעולם, בהן המונה ליזה, המדונה והילד עם אנה הקדושה והמדונה של הסלעים של לאונרדו דה וינצ'י, החירות מובילה את העם של אז'ן דלקרואה, ועוד…

עם עשרות מיליוני מבקרים מדי שנה, הלובר מוביל כמוזיאון האמנות המבוקר ביותר בעולם והוא גם המונומנט המבוקר ביותר בפריז.