המדריך השלם לביקור באקווריום של דובאי!

איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות לאקווריום של דובאי?

האקווריום של דובאי הוא שם דבר בעולם האקווריומים ונחשב לאחד הטובים והגדולים בכל העולם. מדובר במתחם עצום בגודלו שיושב בקומה השנייה בקניון דובאי המפורסם ומציע עולם שלם של פעילויות למבקרים.
 
האקווריום מכיל בתוכו מעל 300 מיני דגים ויצורי ים שונים וקרוב ל-30,000 פריטים שונים כולל כרישים, תנינים, פינגווינים ועוד.  המקום מעוצב בקפידה רבה וכולל מנהרות תת קרקעיות עם קירות ותקרות זכוכית ופעילויות תת ימיות רבות.

זוהי ללא ספק אחת האטרקציות העמוסות ביותר בדובאי ואם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתורים לקופות הכרטיסים, או לפספס את כל המקומות הפנויים, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט, כך תוכלו לשריין לעצמכם כרטיסים, ולהיכנס במהירות ובקלות לאקווריום.

ישנם אתרים רבים המציעים באינטרנט כרטיסים לאקווריום דובאי. אתר "Tiqets" למשל, מציע כרטיסים כאלו, גם אתר "GetyourGuide" וכך גם אתרים נוספים ברשת. מומלץ לבחור באתר אמין ומוכר שמציע כרטיסים דיגיטליים מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים ושירות תמיכה נוח וזמין.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לאקווריום דובאי?

ישנם שני סוגי כרטיסים לאקווריום בדובאי – הכרטיס הבסיסי (Entrance Ticket), כרטיס שמציע כניסה רגילה לכל המתחמים השונים, והכרטיס המשודרג (Explorer Experience), שעולה מעט יותר ומציע גם כניסה לפעילויות שונות ומיוחדות.

בין הפעילויות שכולל הכרטיס המשודרג: סיור מאחורי הקלעים, שייט בסירה, סימולטור של צוללת ופעילויות מיוחדות נוספות.

ניתן לרכוש גם כרטיסים משולבים המשלבים ביקור בתצפית של מגדל בורג' ח'ליפה המפורסם והסמוך לאקווריום, וליהנות מכניסה לשתי האטרקציות בכרטיס אחד ובהנחה.

מכיוון שמדובר בביקוש גבוה מאוד ובתורים גדולים בקופות ובכניסה, כדאי לשקול רכישת כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט כדי להבטיח לעצמכם מקום בטוח בתאריך ובשעה הרצויים.

האקווריום בדובאי

האקווריום של דובאי הוא גן חיות תת ימי עצום בגודלו הכולל מעל 300 מינים שונים של בעלי חיים ימיים השוחים בתוך אקווריום של מעל 10 מיליון ליטר מים.

מתחם האקווריום, מחולק לסביבות מים ולמתחמים שונים, לרבות יערות הגשם, בריכות מגע ויצורי לילה של איחוד האמירויות הערביות. בנוסף, ישנן פעילויות שונות הקשורות באקווריום, כגון סיור מאחורי הקלעים, האכלת דגים, סימולטור של צוללת ועוד פעילויות רבות.