איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות ללא תורים למוזיאון הייניקן אקספירייאנס באמסטרדם?

מוזיאון הייניקן אמסטרדם
מוזיאון הייניקן אמסטרדם

מוזיאון הייניקן או בשמו המקורי "Heineken Experience" הוא אחת האטרקציות התיירותיות החביבות ביותר באמסטרדם ופופולרי מאוד בקרב המטיילים הישראלים בעיר, גם בקרב משפחות. המקום מהווה שילוב בין מרכז מבקרים מעניין ומרתק לבין ידע מעמיק ומפורט על עולם הבירה ועל אחת המבשלות הגדולות בעולם.

זהו מוזיאון מבוקש מאוד ומרתק שמגלה למבקרים בו את ההיסטוריה של חברת הייניקן הנחשבת לאחת הגדולות והמצליחות בעולם. במסגרת הביקור במוזיאון, המבקרים יזכו לטעימות של בירות מיוחדות ואף לכמה כוסות בירה מתנה. המוזיאון מציע פעילויות אינטראקטיביות, סרטים, הדרכות ועוד.

חשוב לדעת שזהו אחד האתרים העמוסים ביותר באמסטרדם והכניסה למקום עמוסה בכל שעה במהלך היום ובמהלך כל השנה. התורים בכניסה למוזיאון יכולים להימשך לעיתים גם למעלה משעה ואחת הדרכים הטובות והמומלצות להימנע מההמתנה, היא באמצעות רכישת כרטיסים מראש באינטנרט ובכך לחסוך את התורים בקופות הכרטיסים במוזיאון.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים למוזיאון הייניקן באמצעות האינטרנט. מומלץ לבחור באתר המציע אפשרות של כרטיסים דיגיטליים הניתנים להורדה  ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים ובתמיכה טובה וזמינה.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים למוזיאון הייניקן?

 

היינקן היא מבשלת בירה עולמית שמקורה בהולנד ונחשבת לרביעית בעולם מבחינת היקף המכירות, והחברה העשירית בגודלה בהולנד. החברה מדורגת במקום ה-352 ברשימת 1,000 החברות הגדולות בעולם. שוויה נאמד בכ-12 מיליארד דולר. הבירה של החברה, מסמליה המסורתיים של הולנד, יוצרה כבר לפני 130 שנה באמסטרדם. בהולנד נמכרת הבירה בבקבוקים חומים, מחוץ להולנד – בבקבוקים ירוקים. 

החברה מציעה יותר מ-130 מבשלות בירה ברחבי העולם, ומשווקת יותר מ-170 מותגים מקומיים ועולמיים של בירה. במקביל, מציעה החברה מרכז מבקרים ומוזיאון הממוקם במרכז אמסטרדם ונחשב לאחד האטרקציות הפופולריות ביותר בקרב המטיילים באמסטרדם.