איך תוכלו להיכנס במהירות וללא המתנה בתור לגנים הבוטניים המרהיבים של לונדון?


גני קיו בלונדון (Kew Gardens) הם גנים בוטניים מרהיבים הנחשבים לבין הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם ונחשבים לאטרקציה תיירותית ממדרגה ראשונה ולפופולרית ביותר גם בקרב המטיילים הישראלים. מעל מיליון מטיילים מרחבי כל העולם מגיעים מדי שנה לבקר בגנים.

גני קיו ממוקמים באיזור רי'צמונד כחצי שעה ממרכז לונדון ומציעים את אוסף הצמחיה הגדול ביותר בעולם ואת בנק הזרעים הגדול מכולם.  זהו מקום מטופח ומשוקע שזכה להמלצות ולשבחים רבים באתרי הביקורות המובילים ברשת. הגנים מחולקים למתחמים שונים כולל גם מתחם לילדים המתאים מאוד למשפחות.

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר בלונדון ואם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתורים לקופות הכרטיסים, מומלץ מאוד להזמין באינטרנט כרטיסים מיוחדים שעוקפים את התור (Fast Track). כשמגיעים לגנים, ניגשים מיד לכניסה, ונכנסים עם הסמארטפון, ללא הצורך להמתין בתור בקופות הכרטיסים. זוהי הדרך הפופולרית ביותר כיום להגיע לגנים.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לגני קיו בלונדון באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

למידע נוסף על כניסה מהירה לגני קיו בלונדון

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לגני קיו בלונדון?


  • חשוב לוודא כי הכרטיסים שרכשתם כוללים כניסה ישירה ומהירה לגני קיו ללא המתנה בתור לקופת הכרטיסים (Priority Entrance).
  • וודאו שהכרטיסים כוללים גם כניסה לגלריות, לארמון קיו ולשאר המתחמים הרבים והמגוונים שבגנים.
  • אם אתם מגיעים עם ילדים, וודאו גם כי הכרטיסים כוללים כניסה למתחם הילדים.
  • ניתן להשתמש בסיורים מודרכים חינמיים של הגנים שמתקיימים כמה פעמים ביום. מומלץ.
  • כדאי גם לשקול לרכוש את הכרטיס The London Pass שמקנה הנחה משמעותית מאוד אם תבחרו ללכת להרבה אטרקציות בלונדון. הכרטיס כולל כניסה חופשית וחינמית למעל 80 אטרקציות שונות בלונדון וכולל גם סיור חינם באוטובוס תיירים (hop-on hop-off) והנחות נוספות.
  • מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שמאפשרים כניסה באמצעות טלפון הנייד שלכם ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים (פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים).
למידע נוסף

גני קיו


גני קיו, או בשמם המלא "הגנים הבוטניים המלכותיים בקיו", הם הגנים הבוטניים המפורסמים בעולם ונמצאים בלונדון, בריטניה. הגנים הוקמו ב-1759 כגנים פרטיים אקזוטיים של הלורד צ'פל והורחבו במהלך השנים. הגנים מחזיקים את בנק הזרעים הגדול בעולם ובשנת 2003 הוכרו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

הגנים משתרעים על שטח של כ-1,210 דונם הכוללים גנים וחממות, בשטח שבין ריצ'מונד לקיו אשר בלונדון הדרום-מערבית. גני קיו מהווים מוסד מחקרי וחינוכי חשוב בתחום הבוטניקה, הכולל צוות עובדים בן כ-800 איש, ומהם כ-650 חוקרים. האתר מהווה יעד תיירות פופולרי, ומבקרים בו מדי שנה מעל מיליון מבקרים. שטחי הגן כוללים את אוסף הצמחייה הגדול בעולם, הספרייה אשר בגנים כוללת מעל 750,000 כרכים ואוסף איורים השמור בהם כולל למעלה מ-175,000 איורים של צמחים.