התצפית אדג' (Edge) ניו יורק - כך תוכלו להיכנס בקלות ולעקוף את כל התורים

איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות לתצפית החדשה והמדהימה בניו יורק?

העיר ניו יורק מציעה אינספור אפשרויות של נקודות תצפית של העיר, אך התצפית החדשה שנפתחה בשנה שעברה ונקראת אדג' (Edge at Hudson Yards), ללא ספק מנצחת את כולן והפכה לאטרקציה הפופולרית ביותר בקרב התיירים בניו יורק.

מדובר במעין מרפסת מיוחדת עם רצפה שקופה לגמרי הבולטת מגג אחד מגורדי השחקים הגבוהים ביותר במנהטן ומציעה למבקרים אפשרות ללכת על רצפה שקופה בגובה של 335 מטרים! מדובר בחוויה מהנה במיוחד שזכתה לתגובות וביקורות נלהבות ביותר מכל מי שביקר שם כולל ממטיילים ישראלים רבים.

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר בניו יורק ואם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתורים בקופות, מומלץ מאוד להזמין מראש כרטיסים באמצעות האינטנרט , ללא צורך להמתין בתור בקופות הכרטיסים. כך תוכלו לשריין לעצמכם כניסה בזמן ובתאריך שנוח לכם, ולהגיע ישירות לעמדת הכניסה ללא תור. זוהי הדרך המומלצת ביותר כיום להגיע למתחם.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לאדג' בניו יורק באמצעות האינטרנט. אתר "Tiqets" למשל, מציע כרטיסים כאלו וכך גם אתרים נוספים ברשת. מומלץ לבחור באתר אמין ומוכר שמציע גם כרטיסים דיגיטליים מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים ושירות תמיכה נוח וזמין.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לאדג' בניו יורק?

ישנם שני סוגי כרטיסים לכניסה לתצפית – הכרטיס הבסיסי (General Admission) מקנה כניסה בסיסית לתצפית וכולל כניסה לכל מתחמי התצפית השונים בחוץ ובפנים.

הכרטיס השני לתצפית כולל גם סיור מודרך ע"י מדריך מקומי שילווה את הביקור בהסברים וסיפרים על המקום. היתרון בסוג כרטיס זה, הוא הכניסה המהירה והקלה יותר למתחם ועקיפת כל התורים בכניסה.

מכיוון שמדובר בביקוש גבוה מאוד ובתורים גדולים בקופות ובכניסה, מומלץ לרכוש מראש את הכרטיסים באמצעות האינטרנט כדי לשריין כרטיסים ולהיכנס בקלות יותר למתחם.

אודות התצפית אדג' בניו יורק

התצפית Edge  היא מרפסת תצפית משולשת בולטת מהקומה ה-100 של גורד השחקים 30 Hudson Yards. מרפסת תצפית זו, בגובה 335 מטר, נפתחה במרץ 2020 והיא מרפסת התצפית החיצונית השנייה בגובהה בחצי הכדור המערבי, אחרי ה-CN Tower Outdoor SkyTerrace של טורונטוו.


התצפית מציעה נופים חדשים של קו הרקיע מדרום וממזרח למנהטן, הרובעים שמסביב, וניו ג'רזי והפכה לאחת האטרקציות התיירותיות המבוקשות והפופולריות ביותר בניו יורק.

Privacy Preference Center