כל המידע שחשוב לדעת על המחזמר אלאדין המפורסם של דיסני שרץ בווסט אנד לונדון ב-2019


המחזמר אלאדין (Aladdin) של דיסני שרץ בימים אלו בווסט אנד בלונדון, הוא ללא ספק הדבר החם ביותר בעיר ב-2019 ואם אתם מתכננים נסיעה ללונדון בזמן הקרוב, פנו לכם יום אחד ואל תחמיצו הזדמנות לצפות במחזמר המצליח והמדובר של השנה.

מדובר בגרסה הבריטית הרשמית של דיסני למחזמר המצליח שכבר רץ בהצלחה רבה בברודווי בניו יורק ומבוסס על הסרט הקלאסי והידוע של דיסני. המחזמר עטור באפקטים מיוחדים, פעלולים והפתעות שונות וזכה לביקורות מעולות בקרב המבקרים ובקרב הגולשים ברשת.

המחזמר כולל כמובן את כל השירים הידועים של הסרט והמחזמר לצד שירים חדשים שנכתבו לגרסה הבימתית, ויציג גם שורה ארוכה של כוכבים בריטיים ובראשם Matthew Croke ו-Jade Ewen בתפקיד אלאדין ויסמין, והשחקן Trevor Dion Nicholas בתפקיד הג'יני.

אם אתם בונים על להגיע למחזמר אלאדין ביום המופע ללא כרטיסים מראש, אתם לוקחים סיכון מיותר. הסיכוי שלכם למצוא כרטיס פנוי ביום המופע הוא די קלוש ואם לא תזמינו כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט, רוב הסיכויים שתחמיצו את המופע.

ישנם כמה אתרי כרטיסים בינלאומיים המאפשרים הזמנת כרטיסים מראש למחזמר אלאדין בווסט אנד לונדון באמצעות האינטרנט. המוכר ביותר מביניהם והפופולרי ביותר בקרב המטיילים הישראלים, הוא אתר London Theatre Direct המציע כרטיסים לכל מחזות הזמר בווסטאנד כולל למחזמר אלאדין.

למידע נוסף על המחזמר אלאדין בלונדון

מה חשוב לדעת לפני שמגיעים למחזמר אלאדין בלונדון?

  • המחזמר אלאדין רץ בימים אלו בתאטרון הנסיך אדוארד (Prince Edward Theatre) בכתובת Old Compton St, Soho, London W1D 4HS, בריטניה.
  • מיקום הישיבה באולם משפיע מאוד על חווית הצפייה ומומלץ לבחור במקומות צפייה קרובים, אך ככל שבוחרים מיקום טוב יותר, כך גם  המחיר יהיה יקר יותר.
  • רוב מחזות הזמר בלונדון מבוקשים מאוד וכדי להבטיח לכם מקום באחד מהם, מומלץ להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט וכמה שיותר זמן מראש.
למידע נוסף

אודות המחזמר אלאדין


אלאדין (באנגלית: Aladdin) הוא מחזמר המבוסס על סרט האנימציה של דיסני משנת 1992 באותו השם עם מוזיקה והלחן של אלן מנקן למילים של הווארד אשמן, טים רייס וצ'אד בגוולין. המזחמר עלה לראשונה בברודווי בניו יורק והפקה של הווסט אנד עלתה ב-2016 ב-Prince Edward Theatre בלונדון, במקום המחזמר "מיס סייגון".

עלילת המחזמר מתארת את הסיפור המוכר על צעיר עני המגלה שדון במנורה ומשתמש במשאלותיו להינשא לנסיכה שהוא אוהב ולסכל את מזימותיו של וזיר גדול והרשע של הסולטאן. העלילה מתרחשת בעיר הדמיונית אגרבא, "הנמצאת" במזרח התיכון.