מוזיאון הטבע בניו יורק - כך תוכלו להיכנס בקלות ולעקוף את כל התורים

איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות למוזיאון הטבע בניו יורק הפופולרי והמבוקש?

מוזיאון הטבע במנהטן ניו יורק, הוא ללא ספק אחד המוזיאונים הטובים ביותר בניו יורק בפרט ובעולם בכלל, ונחשב לאטרקציה תיירותית מבוקשת ופופולרית במיוחד בקרב התיירים הישראלים, כשהוא ממוקם בלב מהנטן (ממש ממול הסנטרל פארק).

מדובר במוזיאון עצום בגודלו המציע אלפי מ"ר של מייצגים מדהימים הקשורים כולם לכדור הארץ ובעלי החיים. המוזיאון מחולק ל-4 קומות ולמתחמים רבים המחולקים לפי נושאים. יחד עם זאת, גולת הכותרת של המוזיאון היא ללא ספק התערוכות השונות שמושכות את מירב תשומת הלב של המבקרים.

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר בניו יורק ואם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתורים בקופות, מומלץ מאוד להזמין מראש כרטיסים באמצעות האינטנרט , ללא צורך להמתין בתור בקופות הכרטיסים. כך תוכלו לשריין לעצמכם כניסה בזמן ובתאריך שנוח לכם, ולהגיע ישירות לעמדת הכניסה ללא תור. זוהי הדרך המומלצת ביותר כיום להגיע למתחם.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים למוזיאון הטבע ניו יורק באמצעות האינטרנט. אתר "Tiqets" למשל, מציע כרטיסים כאלו וכך גם אתרים נוספים ברשת. מומלץ לבחור באתר אמין ומוכר שמציע כרטיסים דיגיטליים מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים ושירות תמיכה נוח וזמין.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים למוזיאון הטבע ניו יורק?

ראשית, חשוב לדעת כי בניגוד לעבר בו היה ניתן להיכנס למוזיאון האמריקאי לתולדות הטבע בניו יורק בחינם וללא תשלום, אפשרות זו אפשרית אך ורק לתושבי ניו יורק. כיום, הכניסה למוזיאון לשאר התיירים (וביניהם גם הישראלים כמובן) היא בתשלום.

ישנם למעשה שלושה סוגים שונים של כרטיסים למוזיאון הטבע:

כרטיס בסיסי (General Admission): מקנה כניסה למוזיאון ללא כניסה לתערוכות.

כרטיס משודרג (General Admission Plus ONE): מקנה כניסה לתערוכה אחת ולפלנטריום.

כרטיס משולב (General Admission Plus ALL): מקנה כניסה לכל רחבי המוזיאון ולכל התערוכות.

כמו כן, ניתן למצוא כרטיסים משולבים למוזיאון המציעים כניסה למוזיאון + כניסה לגן החיות של הסנטרל פארק הסמוך. תוכלו למצוא פרטים נוספים, באתר הבא.

מכיוון שמדובר בביקוש גבוה מאוד ובתורים גדולים בקופות ובכניסה, מומלץ לרכוש מראש את הכרטיסים באמצעות האינטרנט כדי לשריין כרטיסים ולהיכנס בקלות יותר למתחם.

אודות מוזיאון הטבע ניו יורק

המוזיאון האמריקאי לתולדות הטבע, הוא אחד המוזיאונים החשובים בארצות הברית. המוזיאון נמצא בשדרת סנטרל פארק וסט ברובע מנהטן שבניו יורק. זהו אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר כיום בעיר ניו יורק.

המוזיאון להיסטוריה של הטבע מפורסם בדיורמות שלו המציגות פוחלצים של בעלי חיים בסביבתם הטבעית. כמו כן, למוזיאון אוסף גדול של שלדי דינוזאורים הכולל בין השאר את המפורסמים שבהם: טירנוזאורוס, טריצרטופס, אפטוזאורוס ועוד. ב-2016 הוצב במוזיאון גם שלד ענק באורך 37 מטר של טיטנוזאור ענק.

Privacy Preference Center