איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות וללא תורים למוזיאון לואי ויטון המרהיב בפריז?


מוזיאון לואי ויטון (Fondation Louis Vuitton) הוא אחד המוזיאונים המבוקשים והטובים ביותר בפריז ואהוב מאוד גם על המטיילים הישראלים. המוזיאון, הממוקם ברובע הששה עשר בפריז, הוקם יחסית לא מזמן ב-2006 וזוכה לפופולריות עצומה ולמעל מיליון מבקרים מדי שנה.

עוד בטרם נכנסים למוזיאון, ניתן להתרשם מהמבנה המרשים המורכב מטונות של זכוכית, בטון ופלדה ומהאדריכלות המדהימה של האדריכל המפורסם פרנק גרי. בתוך המוזיאון, תוכלו למצוא יצירות אומנות מודרניות של האמנים המוכרים ביותר כמו פיקאסו, אנדי וורהל ועוד. מסביב המוזיאון, ישנו גם פארק גדול המתאים גם לילדים.

חשוב לדעת שזהו אחד המוזיאונים המבוקשים ביותר בפריז והכניסה למקום עמוסה בכל שעה במהלך היום. התורים בכניסה יכולים לעיתים להימשך זמן רב ואחת הדרכים הטובות והמומלצות להימנע מההמתנה, היא באמצעות רכישת כרטיסי פרימיום באינטנרט (Premium Access), שמציעים כניסה מהירה למוזיאון ללא המתנה בתור (Skip the Line).

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים למוזיאון לואי ויטון באמצעות האינטרנט. מומלץ לבחור באתר המציע אפשרות של כרטיסים דיגיטליים הניתנים להורדה ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים ובתמיכה טובה וזמינה בכל שעות היממה.

למידע נוסף על כניסה מהירה למוזיאון לואי ויטון

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים למוזיאון לואי ויטון בפריז?


  • מכיוון שמדובר במוזיאון מבוקש מאוד, מומלץ לרכוש כרטיסים הכוללים כניסת פרימיום מהירה ללא המתנה בתורים (Skip the Line). כרטיסים אלו יכולים לחסוך לכם זמן המתנה רב.
  • מומלץ לוודא שהכרטיסים כוללים גם את שירות השאטלים של המוזיאון שייקחו אתכם בחינם הלוך וחזור למוזיאון מכיכר שארל דה גול (שער הניצחון) במרכז פריז.
  • וודאו כי הכרטיסים כוללים גישה הן לתערוכות הקבועות במוזיאון והן לתערוכות המתחלפות הנחשבות למצויינות.
  • מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים דיגיטליים שמאפשרים כניסה באמצעות טלפון הנייד שלכם ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים (פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים).
למידע נוסף

לואי ויטון


לואי ויטון (Louis Vuitton) הוא בית אופנה צרפתי אשר הוקם בשנת 1854 על ידי המעצב הידוע לואי ויטון. ויטון הקים את המותג לואי ויטון בפריז בשנת 1854. בשנת 1885 נפתחה החנות הראשונה של המותג בלונדון. ב-1892 ויטון נפטר וניהול החברה הועבר לבנו, ג'יאורג'ס ויטון. הבן היה נחוש להפוך את החברה למותג עולמי והחל בכך שהציג את עיצובי החברה בהתערוכה העולמית של שיקגו בשנת 1893.

בשנת 1896 יצרה החברה את העיצוב של האותיות המשולבות שמהוות את הסמל שלה עד היום. באותה שנה טייל ויטון בארצות הברית ומכר את מוצריו במדינות כמו ניו יורק, פילדלפיה ושיקגו. בשנת 1913 נפתח הבניין של המותג לואי ויטון בשאנז אליזה שהייתה באותה תקופה החנות הגדולה ביותר של מוצרי נסיעות. במקביל לפריצתה של מלחמת העולם הראשונה נפתחו חנויות של המותג בערים מרכזיות ברחבי העולם כדוגמת ניו יורק, וושינגטון די. סי., בואנוס איירס, אלכסנדריה ומומבאי.