איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות למעלית הזמן הפופולרית למשפחות עם ילדים ברומא?


מעלית הזמן ברומא היא אחת האטרקציות המשפחתיות המצליחות ביותר בעיר ונחשבת לפופולרית מאוד גם בקרב המשפחות הישראליות. מדובר במופע אורקולי ובחוויה קולנועית ב-5 ממדים מושקעת ומרשימה ביותר, שתריץ מול עיניכם את ההיסטוריה המרתקת של רומא בצורה מוחשית ואינטראקטיבית.

האתר ממוקם במרכז רומא, סמוך לאטרקציות ידועות אחרות בעיר ואפשר בהחלט לשלב את הפעילות יחד עם ביקורים באטרקציות נוספות. זוהי פעילות המומלצת בעיקר עבור משפחות עם ילדים קטנים וצעירים המגיעים לטיול ברומא ומתאימה במיוחד לימים קרים וגשומים.

חשוב לדעת שזהו אחד האתרים המבוקשים ביותר ברומא והכניסה למקום עמוסה רוב הזמן במהלך כל השנה. התורים בקופות הכרטיסים יכולים לעיתים להימשך זמן רב ואחת הדרכים הטובות והמומלצות להימנע מההמתנה, היא באמצעות רכישת כרטיסים מראש באינטנרט שיעניקו לכם כניסה מהירה יותר לאתר ויחסכו לכם זמן רב בכניסה.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים למעלית הזמן באמצעות האינטרנט. מומלץ לבחור באתר מוכר וידוע שמציע אפשרות של כרטיסים דיגיטליים שאין צורך בהדפסת הכרטיסים (פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה), ותמיכה טובה וזמינה בכל שעות היממה ואפשרות לביטול חינם עד 24 שעות לפני ההגעה.

למידע נוסף על כניסה מהירה למעלית הזמן ברומא

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים למעלית הזמן ברומא?


  • מכיוון שמדובר באטרקציה מבוקשת ביותר, מומלץ לרכוש כרטיסים מראש באינטנרט שויחסכו לכם זמן רב בכניסה למקום.
  • האתר מציע 2 סרטים שונים. ניתן לבחור במעמד הרכישה בין כרטיס לסרט אחד או כרטיס משולב לשני הסרטים.
  • כדאי לרכוש מאתר המציע אפשרות של ביטול חינם במקרה שתצטרכו לבטל את ההגעה, עד 24 שעות לפני ההגעה.
  • מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים דיגיטליים שמאפשרים כניסה באמצעות טלפון הנייד שלכם ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים (פשוט מציגים את הסמארטפון בדלפק הכניסה).
למידע נוסף

מעלית הזמן ברומא


מעלית הזמן ברומא מציעה מסע בזמן באמצעיים טכנולוגייים ודיגיטליים מיוחדים  שבעזרתם הצופים  יכולים לחזור אחורה בזמן וללמוד עוד על 3000 שנה של היסטוריה, מדע, אמנות וטבע.

המבקרים באתר, יטוסו אחורה בזמן לאגדת רומולוס ורמוס והקמת העיר, אל ניצחונותיה ותבוסותיה וההתפתחות והירידה של האימפריה הרומית העצומה והחשובה. משם ימשיך המסע אל בימי הביניים, לרנסנס עם אירועי האפיפיורים, לתקופה הפשיסטית של תחילת המאה ה-20 ועד לתקופה של ימינו.