איך תוכלו להיכנס בקלות וללא תורים לנדנדת האקסטרים הפופולרית "אדם לוק אאוט" באמסטרדם?


אמסטרדם מלאה באטרקציות תיירותיות מגניבות ומבוקשות, אך אחת הפופולריות שבהן, היא ללא ספק הנדנדה המיוחדת שיושבת במתחם העונה לשם "אדם לוק אאוט" (A’DAM LOOKOUT) על גג אחד מגורדי השחקים בלב אמסטרדם ומציעה חוויה של נוף פנורמי מקסים של אמסטרדם תוך כדי התנדנדות באמצע השמיים בגובה של 100 מטרים.

מדובר באטרקציה חדשה יחסית באמסטרדם שנפתחה בשנים האחרונות והיא מושכת אליה מאות אלפי מבקרים מדי שנה. הנדנדה נמצאת על גג של גורד שחקים הממוקם ממול התחנה המרכזית והיא אטרקטיבית במיוחד בקרב צעירים אך לא רק. חשוב לציין שהנדנדה בטיחותית לגמרי ומתאימה אפילו לילדים (מעל גובה של 130 ס"מ).

חשוב לדעת שזהו אחד האתרים העמוסים ביותר באמסטרדם והכניסה למקום עמוסה בכל שעה במהלך היום והתורים בכניסה יכולים לעיתים להימשך זמן רב. אחת הדרכים הטובות והמומלצות להימנע מההמתנה, היא באמצעות רכישת כרטיסים מראש באינטנרט, ובכך לחסוך את התורים בקופות הכרטיסים ולעקוף את התורים.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לאדם לוק אאוט באמצעות האינטרנט. מומלץ לבחור באתר המציע אפשרות של כרטיסים דיגיטליים הניתנים להורדה ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים ובתמיכה טובה וזמינה בכל שעות היממה.

למידע נוסף על כניסה קלה ומהירה לאדם לוק אאוט

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לאדם לוק אאוט?


  • מומלץ לוודא שהכרטיסים כוללים גישה למתחם אדם לוק אאוט ושימוש בנדנדה.
  • עקב תורים ארוכים, מומלץ להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים ולחסוך את התור בקופות. שימו לב: הקפידו להגיע כחצי שעה לפני השעה המיועדת.
  • מטיילים רבים בוחרים לרכוש כרטיסי פרימיום לנדנדה הכוללים גם משקאות ומזכרת חינם. פרטים נוספים, אפשר למצוא בעמוד הבא.
  • ניתן להגיע למתחם באמצעות מעבורת חינמית (Buiksloterweg) היוצאת מאחורי התחנה המרכזית של אמסטרדם.
  • מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים דיגיטליים שמאפשרים כניסה באמצעות טלפון הנייד שלכם ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים (פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים).
למידע נוסף

נדנדת אדם לוק אאוט


הנדנדה והמתחם "אדם לוק אאוט" (A’DAM LOOKOUT) נפתח ב-2016 ומהר מאוד הפך לאטרקציה פופולרית מאוד באמסטרדם. הנדנדה ממוקמת על קצה בניין אדם שנמצא לא רחוק מהתחנה המרכזית באמסטרדם. הנדנדה מתנדנדת באוויר לגמרי כשגובה הוא 100 מטרים מעל פני האדמה.

גובהה של הנדנדה והתצפית מאפשר לצפות בנוף פנורמי של 360 מעלות וקילומטרים רבים של אופק אמסטרדמי. כיום, אדם לוק אאוט היא אחת האטרקציות המבוקשות ביותר באמסטרדם, גם בקרב מטיילים ישראלים רבים שמגיעים לחופשה בעיר ובוחרים להתנסות בנדנדת האקסטרים הזו.