כל מה שצריך לדעת על הסיור "Camp Nou Experience" באצטדיון קאמפ נואו המפורסם של ברצלונה


אצטדיון קאמפ נואו בברצלונה, המשמש בין היתר מגרשה הביתי של קבוצת הכדורגל המפורסמת, הוא אחד האתרים הידועים בברצלונה ונחשב לאטרקציה תיירותית מבוקשת ופופולרית מאוד בעיר בקרב המטיילים הישראלים בברצלונה.

הסיור באצטדיון ייקח אתכם אל מאחורי הקלעים של קבוצת ברצלונה שם תוכלו לראות את גביעי הקבוצה הרבים, את חדרי ההלבשה של השחקנים, ומוזיאון אינטראקטיבי  שלם המוקדש לקבוצה. ישנו אפילו איזור מיוחד המוקדש כולו למסי. זוהי אטרקציה המיועדת במיוחד עבור חובבי הכדורגל הרבים אך גם תיירים רגילים ימצאו את המקום מרתק ומעניין.

הסיור באצטדיון מבוקש מאוד והתורים בקופות הכרטיסים במקום יכולים לקחת שעות ארוכות. לכן, הדרך המומלצת ביותר כיום, היא להזמין כרטיסים באינטרנט לפי תאריך ושעה מדויקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות, ולהיכנס מיד בכניסה ללא המתנה.

ישנם אתרים רבים בינלאומיים, המציעים כרטיסים אונליין לסיור בקאמפ נואו שיעניקו לכם כניסה מהירה ללא המתנה בתור. האתר המצוין "Tiqets" למשל, הנחשב כיום לאחד הפופולריים ביותר בעולם, כולל מטיילים ישראלים רבים, הוא אחד מהם, והוא מציע כרטיסים אותם ניתן להוריד ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים.

לחצו כאן למידע נוסף על הסיור באצטדיון קאמ נואו

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לסיור בקאמפ נואו?


  • ודאו כי הכרטיסים כוללים כניסה מלאה למוזיאון הקבוצה, לחדר הגביעים, לחדר המולטימדיה, לאיזור המיוחד של מסי וגם את הסיור בחדרי ההלבשה, חדרי העיתונאים וכו'.
  • מפאת העומס הגדול, כדאי להזמין כרטיסים כמה שיותר זמן מראש ובאינטנרט, אחרת לא יישארו לכם כרטיסים.
  • מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שמאפשרים כניסה באמצעות טלפון הנייד שלכם (פשוט מציגים את הסמארטפון, ונכנסים).
  • הסיור הרגיל אינו כולל הדרכה, אך ניתן לבחור גם בסיור מודרך הכולל מדריך מקומי שמסביר ומדריך בשפה האנגלית והספרדית.
לחצו כאן לאפשרויות השונות להזמנת סיור בקאמפ נואו

אצטדיון קאמפ נואו


הקאמפ נואו ("המגרש החדש") הוא אצטדיון כדורגל הנמצא בעיר ברצלונה שבספרד. האצטדיון הוא המגרש הביתי של מועדון הכדורגל ברצלונה, ומכיל 99,354 מקומות ישיבה, דבר ההופך אותו לאצטדיון הגדול ביותר בספרד ובאירופה כולה, והוא גם האצטדיון השלישי בגודלו בעולם.

האצטדיון כולל בתוכו את המוזיאון הרשמי של מועדון הכדורגל ברצלונה ושל הקבוצות מענפי הספורט האחרים השייכים למועדון (ענפים כמו כדורסל, הוקי גלגיליות וכדור-יד). עד שנת 2000 היה שמו הרשמי של האצטדיון "נואו אסטדי דל פוטבול קלאב ברצלונה", אולם אז הוחלט לשנות את השם לכינוי הפופולרי יותר, "קאמפ נואו".