גלגל הענק עין דובאי

כל מה שרציתם לדעת על גלגל הענק הגבוה ביותר בעולם בדובאי!

איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות לגלגל הענק הגבוה ביותר בעולם בדובאי?

גלגל הענק עין דובאי הוא כיום האטרקציה הלוהטת ביותר בדובאי ואין כמעט מטייל שיגיע לעיר מבלי לעלות לגלגל וליהנות מנוף מדהים של גורדי השחקים של דובאי ברקע המדבר הכתום של המפרץ הפרסי.

מדובר בגלגל הענק הגבוה ביותר בעולם שמגיע לגובה של 210 מטרים. הגלגל הוקם בעלות של 270 מיליון דולר ומציע 48 תאים מרווחים וממוזגים. אורך נסיעה בכל תא הוא 38 דקות ובה תוכלו להתרשם ולצלם את הנוף הפנורמי המדהים ביום או בלילה (מומלץ בשעות השקיעה!).

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר כיום בדובאי ואם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתורים בקופות, מומלץ מאוד להזמין מראש כרטיסים באמצעות האינטנרט, ללא צורך להמתין בתור בקופות הכרטיסים. כך תוכלו לשריין לעצמכם כניסה בזמן ובתאריך שנוח לכם, ולהגיע ישירות לעמדת הכניסה ללא תור. זוהי הדרך המומלצת ביותר כיום להגיע למתחם.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לעין דובאי באמצעות האינטרנט. אתר "Tiqets" למשל, מציע כרטיסים כאלו וכך גם אתרים נוספים ברשת. מומלץ לבחור באתר אמין ומוכר שמציע גם כרטיסים דיגיטליים לטלפון מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים ושירות תמיכה נוח וזמין.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לעין דובאי?

ישנם שני סוגי כרטיסים לגלגל הענק עין דובאי – הכרטיס הרגיל, המקנה כניסה לאחד התאים שבגלגל ונסיעה של 38 דקות בכל שעות היממה מלבד שעות השקיעה.

הכרטיס השני לעומת זאת, כולל כניסה לגלגל בשעות השקיעה בלבד – השעות הנחשבות לשעות הפופולריות ביותר לנסיעה בגלגל.

מכיוון שמדובר בביקוש גבוה מאוד ובתורים גדולים בקופות ובכניסה, מומלץ לרכוש זמן רב מראש את הכרטיסים באמצעות האינטרנט כדי לשריין כרטיסים לתאריך והשעה הרצויים לכם וכדי לחסוך זמן התמנה רב בקופות.

אודות הגלגל של דובאי

עין דובאי הוא הוא גלגל הענק הגבוה ביותר בעולם הממוקם על האי המלאכותי בלו ווטרס, סמוך למרינה של דובאי שבאיחוד האמירויות הערביות.

הגלגל נפתח בסוף 2021 והוא מתנשא לגובה של כ-210 מטרים. הוא גבוה 42 מטרים יותר מגלגל הענק היי רולר שבלאס וגאס.

הגלגל יכול לשאת עד 1,400 נוסעים בכ-48 הכמוסות (התאים) שלו וממנו יהיה ניתן לצפות בנקודות ציון חשובות בדובאי, כגון בורג' אל-ערב, בורג' ח'ליפה והמרינה של דובאי. עלות הפרויקט של הגלגל עצמו היא 270 מיליון דולר.