איך תוכלו לעקוף את התורים הארוכים בכניסה לאקווריום הפופולרי של ברצלונה?

האקווריום-של-ברצלונה

האקווריום בברצלונה הוא אחד האטרקציות המבוקשות והפופולריות על המטיילים והתיירים בברצלונה ובמיוחד בקרב משפחות עם ילדים. האקווריום ממוקם בנמל ברצלונה, באיזור מרכזי ולא רחוק מהרובע הגותי ומאטרקציות נוספות ומרכזיות בעיר.

זהו אחד האקווריומים הגדולים ביותר בעולם כשהוא מחולק ל-35 מתחמים שונים ובהם למעלה מ-11,000 יצורים ימיים שונים המחולקים ל-450 מינים שונים. המקום מציע מגוון של פעילויות ואטרקציות לראות ולעשות כגון מנהרה שקופה ותת קרקעית בה ניתן לראות מקרוב כרישים וצלופחים, איזור מיוחד לילדים, האכלת פינגווינים ועוד.

המוני תיירים מבקרים במקום מדי שנה והתורים בקופות הכרטיסים ארוכים מאוד במהלך כל השנה ויכולים להימשך למעלה משעה בעונות השיא של התיירות. לכן, כדי לעקוף את התורים הארוכים, הדרך המומלצת והפופולרית ביותר היא לרכוש כרטיסים מיוחדים מראש באמצעות האינטרנט לפי תאריך ושעה מתאימים, וכך להיכנס מיד ללא המתנה בתור.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים לאקווריום בברצלונה באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין שעוקפים את התור ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

שעות פתיחה:

המקום פתוח בכל יום בשבוע החל מהשעה 10:00 בבוקר ונסגר בין השעות 19:30 עד 21:00 (בהתאם לעונה בשנה).

איך מגיעים?

ניתן להגיע בקלות רבה למקום ע"י המטרו של ברצלונה באמצעות קו L4 לתחנת Barceloneta או קו L3 לתחנת Drassanes.

אפשר ואף מומלץ להיעזר באפליקציית המפות של גוגל.