איך תוכלו להיכנס במהירות ובקלות למוזיאון מאדאם טוסו המצליח והפופולרי בלונדון?

מוזיאון מאדאם טוסו בלונדון הוא אחד האטרקציות הפופולריות ביותר בקרב משפחות עם ילדים בלונדון ופופולרי במיוחד גם בקרב המשפחות הישראליות. זהו כמובן סניף אחד מתוך רבים של רשת מוזיאוני השעווה המפורסמת המחזיקה סניפים רבים ברחבי העולם. סניף זה, הוא הסניף הראשון והידוע ביותר מביניהם.

המוזיאון ממוקם באיזור המרכזי ביותר בלונדון – ליד רחוב בייקר הידוע, וקרוב לאיזורים מרכזיים בעיר, ומציע למבקרים בו צפייה מקרוב בפסלי השעווה של האנשים הידועים והמפורסמים ביותר בעולם. ריהאנה, ליידי גאגא, אד שירן וכמובן משפחת המלוכה הבריטית, הם רק חלק קטן מהפסלים המוצגים לראווה במוזיאון הידוע.

בנוסף לפסלי השעווה, מציע הסניף הלונדוני, פעילויות נוספות ומומלצות לילדים כמו "חווית סטאר וורס" או "מארוול". כדאי לזכור כי זהו אחד האתרים העמוסים ביותר בלונדון ומומלץ מאוד להזמין באינטרנט כרטיסים מראש לפי תאריך ושעה מדוייקים וכך להיכנס במהירות ובקלות למוזיאון.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים מראש למאדאם טוסו לונדון באמצעות האינטרנט. אתר Get Your Guide, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע כרטיסים אונליין לפי תאריך ושעה מדוייקים ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

 

מאדאם טוסו (Madame Tussauds) היא רשת של מוזיאונים לבובות שעווה הקרויה על שם מארי טוסו. סניפה הראשי של הרשת נמצא בלונדון שבאנגליה. המוזיאונים ברשת זו מציגים אישים היסטוריים או אישים מפורסמים בכל תחום שהוא (מדינאים, בדרנים וכדומה), במטרה להמחיש כיצד נראו ומה עשו, בעזרת בובות השעווה המוצגות בהם.

למוזיאון המצליח סניפים נוספים בערים מתיירות נוספות, כגון אמסטרדם, ברלין, בנגקוק, הונג קונג, פריז, וושינגטון, לאס וגאס, וינה וניו יורק. הבובות במוזיאונים השונים אינן זהות, ובכל מקום ניתן למצוא בובות המתאימות לרוח המקום, וכן בובות של ידוענים או פוליטיקאים מקומיים, שאין להם מקום במוזיאון במדינה אחרת.