שייט על התמזה בלונדון

המדריך שיעזור לכם לבחור את השייט המושלם על נהר התמזה בלונדון!

איזה שייט כדאי לקחת על נהר התמזה בלונדון? מהן האפשרויות השונות? ומאיפה הכי כדאי להזמין?

שייט על התמזה הוא אחת האטרקציות המהנות ביותר שאפשר לעשות בכל חופשה בלונדון. מדובר בנהר המרכזי של העיר העובר בכל האתרים המרכזיים והחשובים ביותר של לונדון כמו הביג בן, לונדון איי, מצודת לונדון ועוד.
 
קיימים כמה סוגים שונים של שייט על נהר התמזה – החל מהשייט הבסיסי שיוצא מווסטמינסטר (ליד הביג בן) לגריניץ' ואורך כשעה כשהוא עובר בכל האטרקציות המרכזיות של לונדון, דרך שייט הכולל גם ארוחת ערב  ועד לשייט על הכולל גם הופעת ג'אז.
 
השייט על התמזה הוא בין האטרקציות המבוקשות ביותר בלונדון ומיליוני תיירים מזמינים אותו מדי שנה. לכן, מומלץ מאוד להצטייד בכרטיסים מראש באמצעות האינטרנט כדי לשריין תאריך ושעה בזמן שנוח לכם ולחסוך גם את העמידה בתור בקופת הכרטיסים.
 
ישנם אתרי תיירות רבים ברשת המציעים שייט על נהר התמזה כמו למשל אתר "Tiqets" הפופולרי, בהם ניתן לרכוש כרטיסים דיגיטליים מראש באמצעות האינטרנט. חשוב לוודא כי הכרטיסים הם דיגיטליים וכך גם תוכלו להימנע מהדפסת הכרטיסים ולהיכנס פשוט באמצעות הטלפון הנייד שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שייט על התמזה?

* ניתן להזמין את השייט בשעות היום או בשעות הערב. מטיילים רבים בוחרים את השייט בשעות ערב כדי ליהנות מהאווירה המוארת של לונדון בשעת הלילה וגם כדי להירגע אחרי יום טיולים ארוך ברחבי העיר.

* ניתן לבחור בין שייט היוצא לכיוון אחד לבין שייט בסיבוב מעגלי החוזר לאותה נקודת יציאה.

* אם אתם מחפשים משהו מרענן יותר, ניתן גם למצוא שייט בספינה מהירה שנמשך כ-50 דקות וכולל גם מדריך.

* זוהי אטרקציה מבוקשת ביותר ולכן מומלץ מאוד להזמין את השייט כמה שיותר זמן מראש כדי לשריין לכם כרטיסים בזמן נוח ובתאריך ובשעה הנוחים לכם.

*לפני שמזמינים את השייט, מומלץ לבחור באתרים ידועים ומהימנים המציעים גם כרטיסים דיגיטליים ללא צורך בהדפסת הכרטיסים ושירות ותמיכה טובים.

נהר התמזה

נהר התמזה הוא נהר הזורם בדרום מזרח אנגליה בממלכה המאוחדת ונשפך אל הים הצפוני באזור התעלה האנגלית. הנהר זורם דרך העיר לונדון. אורכו של הנהר 346 ק"מ ועומקו מתחת לגשר לונדון הוא 1.8 מטר.

מקורו של הנהר בכפר קמבל שנמצא באזור הקוטסוולדס. הנהר זורם דרך העיר אוקספורד שם הוא מכונה "איסיס" – שריד לשמו הלטיני של הנהר "תמזיס" – Tamesis. בהמשך זורם הנהר דרך ולינגפורד, רדינג, הנלי על התמזה, מידנהד, איטון, וינדזור והעיר לונדון. בלונדון, נהר התמזה עובר דרך המפטון קורט, גני קיו, הבריכה של לונדון וּגריניץ'.

Privacy Preference Center