Ako preskočiť čakacie rady pred vstupom do Freedom Tower?

1 World Trade Center je najvyššou budovou Spojených štátov a šiestou najvyššou budovou sveta! One World Observatory je vyhliadka umiestnená medzi 100. až 102. poschodím, ponúka najlepší panoramatický výhľad na Manhattan a je považovaná za najlepšiu atrakciu New Yorku.

Je niekoľko možností prístupu na One World Observatory. Môžete si vybrať prístup so základným lístkom, alebo prémiovú možnosť, ako napríklad Prioritný vstup a výstup, ktorý zahŕňa aj nápojové občerstvenie.

1 World Trade Center je jednou z najvyťaženejších turistických oblastí Manhattan a ak nechcete čakať dlhé hodiny pri vstupe, budete si musieť vstupenky zarezervovať online a predom.

Tým, že robí to, si môžete vybrať dátum a hodinu vstupu, podľa vlastného výberu, vyhnete sa čakaniu na lístky a vojdete priamo, vďaka vašej online vstupenke.

Na internete je mnoho webov a predajcov, ktorí predávajú online vstupenky do 1 World Trade Center, vďaka ktorým sa vyhnete radom. Jednou z tých obľúbenejších je web zvaný "Tiqets". Ide o amsterdamskú spoločnosť, ktorá má množstvo pozitívnych recenzií od používateľov z celého sveta a ponúka digitálne vstupenky, bez nutnosti tlačenia, pred návštevou.

Dôležité rady, pri kúpe vstupeniek do Veža slobody

1 World Trade Center alebo 1 WTC, predtým známy ako Freedom Tower (Veža slobody) je mrakodrap v newyorskej štvrti Lower Manhattan, na mieste známom ako Ground Zero. So svojimi 541,3 m ide o najvyššiu budovu v New Yorku a vôbec na západnej pologuli.

Budova stojaca na troskách bývalého Svetového obchodného centra (tzv. Dvojičiek), ktoré zanechal teroristický útok 11. septembra 2001, je dominantou mesta a lákadlom pre turistov z celého sveta.