Ako preskočiť čakacie rady pred vstupom do Záhrady Keukenhof?

Záhrady Keukenhof, tiež známe ako „Záhrada Európy“, sú najväčšími kvetnými záhradami sveta, situované len 50 minút cesty od holandského Amsterdamu. V záhradách je ročne vysadených viac než 7 miliónov kvetov, najmä tulipánov, na ploche pokrývajúcej 320 000 štvorcových metrov. Záhrady sú otvorene každoročne, medzi polovicou marca a polovicou mája.

Záhrady Keukenhof je jednou z najvyťaženejších turistických oblastí Holandsko a ak nechcete čakať dlhé hodiny pri vstupe, budete si musieť vstupenky zarezervovať online a predom.

Tým, že robí to, si môžete vybrať dátum a hodinu vstupu, podľa vlastného výberu, vyhnete sa čakaniu na lístky a vojdete priamo, vďaka vašej online vstupenke.

Na internete je mnoho webov a predajcov, ktorí predávajú online vstupenky do Záhrady Keukenhof, vďaka ktorým sa vyhnete radom. Jednou z tých obľúbenejších je web zvaný "Tiqets". Ide o amsterdamskú spoločnosť, ktorá má množstvo pozitívnych recenzií od používateľov z celého sveta a ponúka digitálne vstupenky, bez nutnosti tlačenia, pred návštevou.

Dôležité rady, pri kúpe vstupeniek do Záhrady Keukenhof

 

Keukenhof známy tiež ako „Záhrada Európy“, je najväčší kvetinový park v Holandsku a zároveň aj v Európe. Bol založený v roku 1949 v blízkosti mestečka Lisse v provincii Južné Holandsko.

V súčasnej dobe sa park rozkladá na 32 hektároch a každoročne tu vykvitne 6 – 7 miliónov predovšetkým cibuľovitých kvetín ako sú krókusy, narcisy, tulipány, hyacinty, ľalie a ďalšie. O park sa stará 24 záhradníkov a je pre verejnosť otvorený od apríla do septembra, avšak najlepším obdobím pre návštevu je máj.