Barselona lankytinos vietos

Lengviausias ir greičiausias būdas pasiekti visas populiarias Barselonos lankytinas vietas be eilių!

Sveiki atvykę į geriausią Barselonos lankytinų vietų vadovą!

Barselona yra vienas gražiausių ir smagiausių pasaulio miestų ir suteikia beribes galimybes masems keliautojų, kurie čia apsilanko kasmet. Muziejų mylėtojai Barselonoje ras žaviausius Europos muziejus, architektūros mylėtojus galės žavėtis įspūdingais pastatais, o Šeimos – geriausius parkus ir pramogas pasaulyje.
Barselonos lankytinos vietos yra labai populiarios keliautojų, todėl kartais būna ilgos eilės (kartais tenka laukti ilgiau nei valandą). Todėl labai patartina ruoštis iš anksto ir įsigyti bilietus internetu, kad galėtumėte tiek sutrumpinti ilgą laukimo laiką prie įėjimo, tiek rezervuoti bilietus į bet kurią pramogą pasirinktu laiku ir data.
Taigi, norėdami padėti jums sužinoti apie geriausias ir populiariausias lankytinas vietas Barselonoje ir iš anksto planuoti kelionę, mes surinkome labiausiai rekomenduojamus ir populiariausius lankytinus objektus Barselonoje, kuriuos būtina pamatyti ir paruošėme visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, kainos, kur pirkti bilietus, darbo valandos, kaip ten nuvykti, atsiliepimai, kaip išvengti eilių ir daug daugiau. 

Taigi pradėkime:

Geriausi turistų lankomi objektai Barselonoje

Apsilankyk visiškai atnaujintoje parodoje, kurioje galėsite keliauti per Barços praeitį, dabartį ir ateitį. Iš arčiau pažvelkite į klubo istoriją, žaidėjus, trofėjus ir vertybes. Ši nauja ekspozicija Camp Nou stadione pilna įdomaus turinio! Ji baigiasi didelio formato panardinamąja erdve „Spotify Camp Nou Live“, kur galėsite patirti tikrą stadiono atmosferą, tarsi būtumėte komandos narys.

Taip pat pajausite didžiausio Europos stadiono emocijas iš unikalios perspektyvos. Barça panardinamoji ekskursija – tai pirmasis spektakulinio Espai Barça projekto elementas. Apsilankykite parodoje, kurioje pristatomas architektūrinis projektas, modeliai ir vaizdinė medžiaga, supažindinanti su FC Barcelona sirgalių naujojo namo detalėmis.

Sagrados Familijos bažnyčia yra viena žymiausių Barselonos lankytinų vietų. Šią nebaigtą statyti bažnyčią suprojektavo garsusis katalikų architektas Antonis Gaudí. Jis dirbo prie šios bažnyčios net 40 metų, kol 1926 metais žuvo nelaimingo atsitikimo metu. Bažnyčios statybos tebesitęsia iki šiol, nes projektas yra labai sudėtingas ir brangus.

Sagrados Familijos bažnyčioje dominuoja įspūdingos Gaudí sukurtos organiškos formos, nukreiptos į dangų bokštai, raižyti fasadai su spalvingais mozaikų langais. Viduje ypač žavi erdvė po milžiniškomis kolonų eilėmis, pro kurias skverbiasi šviesa. Tai tikrai vienas įspūdingiausių XX amžiaus architektūros kūrinių.

PortAventura yra didžiulis teminis pramogų parkas. Jis garsėja įspūdingomis atrakcijomis, vaizdinga architektūra, smagiu maistu. Parke veikia įvairūs teminiai kvartalai – Vakarų miestelis, Meksikos kaimas, Kinijos kvartalas.

Lankytojai čia ras daugybę įvairiausių pramogų – nuo greitųjų kalnelių iki šou programų. PortAventura vertas to, kad jį aplankytumėte atostogaujant Ispanijoje.

Modernistinis šedevras, sukurtas architekto Gaudí. Išskirtinės formos pastatas su banguotu fasadu ir balkonais primena uolas. Pastate gausu įdomių interjero detalių – ryškių spalvų vitražų, išlenktų sienų. Lankytojus žavi erdvių perspektyvos bei šviesos žaismai.

Tai vienas lankomiausių Barselonos objektų, pritraukiantis turistų iš viso pasaulio. Pastatas liudija apie Katalonijos modernizmo pradininko talentą bei novatoriškumą.

Žalias, ramios gamtos oazė didmiestyje. Gėlėti takai, mozaikiniai suolai, kerintys fontanai. Įspūdinga Gaudí architektūra – ryškių spalvų vartai, pasakiškos terasos. Nuostabūs vaizdai į jūrą, uolas, miestą. Ramybė po dienos ūžesio.

Talentingų menininkų parodos atvirame ore. Laisvės, meno, gamtos harmonija, pritraukianti lankytojus iš viso pasaulio.

Patogūs dvipusiai autobusai, kuriuose gali keliauti po Barseloną ir išlipti bet kurioje sustojimo vietoje, kad apžiūrėtum lankytinas vietas arba paprasčiausiai pasivaikščiotum po miestą pagal savo nuožiūrą. Autobusuose veikia audio gidai įvairiomis kalbomis, kurie pasakoja apie aplankomas vietas.

Viršuje yra atvira apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria nuostabūs Barselonos vaizdai, matosi tokios žymios vietos kaip Sagrada Familia, Park Güell, gotikinis kvartalas. Autobusai važiuoja dažniais intervalais, visa kelionė trunka apie dvi valandas. Bilietas galioja dvi dienas, per tą laiką galima apvažiuoti visus maršrutus arba grįžti dar kartą į patikusias vietas.

Barselonos bilietas – tai raktas atrakinti Katalonijos sostinės duris. Vienu kortelės mostu patenkate į dešimtis muziejų, žavėtinų architektūros statinių, žalių parkų oazių. Vos už kelių eurų dienai galite keliauti viešuoju transportu, ragauti tradicinius patiekalus, gėrėtis meno kūriniais.

Bilietas suteikia laisvę pažinti miestą savo tempu – pėsčiomis ar autobusu ar sausuma. Tai patogus būdas sužinoti Barselonos paslaptis ir atrasti jos grožį bei įvairovę. Nepraleiskite progos iš arčiau pažvelgti į šį nuostabų Katalonijos deimantą.

Trumpa jachto kelionė Barselonos pakrante leidžia pajusti Viduržemio jūros vėją. Keliautojai aplanko seną vyno daryklą, įsikūrusią šimtamečiuose ūkiuose, kur ragauja vietinių sūrių, mėsos ir vyno. Sommelier jiems aiškina apie Ispanijos vynų istoriją bei sudėtingumą, o jie atidžiai klausosi degustuodami įvairių rūšių vynus.

Tai puiki pusės dienos pažintinė kelionė, suteikianti galimybę susipažinti su Katalonijos kultūra ir grožiu. Grįžtama pilni įspūdžių ir nuostabių prisiminimų apie šią neeilinę patirtį.

Ekscentriškas, surrealistinis Dalí teatro muziejus, įsikūręs buvusioje kino teatro patalpose Figuero miestelyje. Jį suprojektavo pats Salvadoras Dalí. Muziejuje demonstruojami jo paveikslai, skulptūros, objektai. Yra erdvė spektakliams, koncertams.

Lankytojus stebina neįprastos ekspozicijos, keisti daiktai. Dalį muziejaus puošia milžiniškas Dalí biustas su erelio snapu vietoj nosies. Muziejus – tarsi paties dailininko fantazijos atspindys.

Kalnuotas Monserato vienuolynas išsidėstęs ant uolėtos viršūnės. Jis garsus savo unikalia architektūra ir nuostabiais vaizdais. Vienuolyno ansamblį sudaro bažnyčia, vienuolynas, keletas koplyčių ir sodas. Monseratas pastatytas XIV a. ir XV a.

Jis puikiai išsaugotas iki šių dienų, nepaisant to, kad XVIII a. jį nuniokojo gaisras. Ši vieta traukia daug piligrimų ir turistų, trokštančių pamatyti šio stebuklingo kalno grožį.

Funikulierius Montjuïc kalne Barselonoje siūlo puikią galimybę pakilti ir pamatyti nuostabius vaizdus iš viršaus. Kelionė juo trunka vos kelias minutes, bet suteikia nepamirštamų įspūdžių. Iš aukštai atsiveria visos Barselonos panorama.

Tai patogus ir linksmas būdas praleisti popietę, pasigrožėti saulėlydžiu, valgant ledo kremo porciją. Funikulierius itin mėgstamas turistų, todėl rekomenduojame aplankyti kiekvienam, besilankančiam Barselonoje.

Didžiulis akvariumas Barselonos uoste yra viena iš populiariausių miesto lankytinų vietų. Jame galima pamatyti įvairiausių žuvų ir kitų jūros gyvūnų. Akvariume veikia povandeninis tunelis, kuriuo vaikštant atrodo lyg būtum po vandeniu kartu su rykliais, rajomis ir kitais nuostabiais padarais.

Tai puiki vieta šeimai praleisti laiką ir pažinti jūros gyvūnų įvairovę.

Įspūdingas Casa Batlló pastatas Barselonoje yra vienas garsiausių šio miesto modernistinės architektūros kūrinių. Pastatą suprojektavo genialusis katalonų architektas Antonis Gaudí.

Išorė dekoruota spalvingomis keraminėmis plytelėmis primenančiomis žuvelių žvynus o langai ir durys panašūs į jūros gyvių akis ir nasrus. Vidiniai kambariai taip pat turtingai papuošti. Casa Batlló yra vienas lankomiausių Barselonos objektų, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš viso pasaulio.

copyrights ©