Geriausi Senos Upės Kruizai

Kaip išsirinkti geriausius Kruizus Senos Upe Paryžiuje?

Ką turėtumėte žinoti prieš užsisakant kruizą Senos Upe?

* Rekomenduojama pasirinkti kruizą su gidu. Taip jūsų kruizas būtų įdomesnis ir malonesnis.

* Rekomenduojama įsigyti kruizą su Pinigų už Bilietus Grąžinamo galimybe. Taip galite atšaukti kruizą ir nemokėti papildomai už atšaukimą.

* Rekomenduojama rinktis internetinę svetainę, kurioje yra siūlomi skaitmeniniai bilietai. Su tokiais bilietais jums nereikės nieko spausdintis, tiesiog parodysite juos savo mobiliajame telefone ir viskas.

Kokie yra geriausi Senos Upės kruizai Paryžiuje ir kaip galima juos užsisakyti iš anksto?

Vienas iš geriausių būdų pažinti Paryžių – yra pasirenkant vieną iš puikių kruizų Senos Upe Paryžiuje, kuri yra pagrindinė upė mieste. Tai viena populiariausių pramogų tarp turistų Paryžiuje.

Yra nemažai Senos Upės Kruizų, kurie siūlo puikų pasiplaukiojimą turistams Paryžiuje. Vienas iš populiariausių ir mėgiamiausių yra „Bateaux Mouches“ kruizas, kurio kruizas trunka apie 1 valandą ir 10 minučių, ir kuris eina per populiariausias Paryžiaus vietas, tokias kaip Eifelio Bokštas, Luvro Muziejus ir dar daugiau.

Taip pat galima rinktis kruizą Senos Upe, kuriame derinamos tokios papildomos pramogos, kaip kruizas su gėrimais, kruizas su vakariene arba kruizas su ekskursija ir gidu.

Taip pat galite rasti kruizų, kuriuose yra kitos Paryžiaus lankytinos vietos, pavyzdžiui, kruizas + Triumfo Arka, kruizas + Versalio Sodai, kruizas + Eifelio Bokštas arba kruizas + Paryžiaus Disneilendas.

Kruizai Senos Upe yra labai populiarūs, todėl bilietus į kruizą turėtumėte užsisakyti kiek įmanoma ankščiau, kad galėtumėte užsirezervuoti patogią datą ir laiką. Kruizus galima iš anksto užsisakyti internetu, tokiose svetainėse kaip „Tiqets“ ir panašiose svetainėse.

Sena upė Prancūzijoje. Sena dalija Paryžių į dvi dalis; per upę eina 35 tiltai. Sena prasideda Langro plynaukštėje ir teka Paryžiaus baseinu. Įteka į Lamanšo sąsiaurio Senos įlanką prie Havro, sudarydama estuariją.

Sena laivuojama nuo Trua miesto. Iki Ruano plaukia jūrų laivai. Kanalai jungia Seną su Soma, Šelde, Masu, Reinu, Sona, Luara. Didžiausi Senos intakai: Obas (Aube), Marna (Marne), Uaza (Oise), Jonas (Yonne).