Jak přeskočit ty dlouhé řady u pokladen při vstupu do Kolosea v Římě?


Koloseum je srdcem každé návštěvy Říma. Z tohoto místa přímo září velkolepost a sláva velké říše, která existovala před stovkami let. Prostě nemůžete navštívit Řím bez návštěvy tohoto opravdu úchvatného monumentu.

Koloseum patří pro turisty v Římě k nejpopulárnějším místům, mnoho lidí navštěvuje spodní části arény, a také první a druhé patro.

Jde o jedno nejrušnějších míst v Římě, a pokud nechcete čekat dlouhé hodiny ve frontách u pokladen, doporučujeme vám zarezervovat lístky online na přesné datum a čas, díky tomu se vyhnete dlouhým frontám u pokladen.

Na internetu je plno stránek, které nabízí vstupenky s přeskočením fronty do Koloseum. Například stránka „Tiqets“ je u českých turistů považována za jednu z nejpopulárnějších. Nabízí online vstupenky do Koloseum a nabízí také možnost stažení vstupenek přímo do mobilního telefonu bez nutnosti si vstupenky tisknout.

Více informací o přeskočení fronty do Kolosea

Co byste před nákupem vstupenek do Kolosea měli vědět?


  • * Ujistěte se, že vaše lístky zahrnují přímý vstup do Koloseum bez nutnosti vystát si frontu u pokladny (Skip the line).
  • * Možná můžete také zvážit zakoupení lístku Roma Pass, se kterým můžete využít skvělých slev na mnoho atrakcí v Římě, a navíc ho využit pro veřejnou dopravu.
  • * Ujistěte se, že vaše vstupenky zahrnují i vstup zdarma do Forum Romanum a na pahorek Palatin.
  • * Při nákupu vstupenek také doporučujeme vybrat ty, které zahrnují přístup do 1. a 2. patra Kolosea a také do arény.
  • * Digitální vstupenky jsou nejlepší! Díky tomuto typu vstupenek ani nemusíte nic tisknout, prostě u vchodu ukážete svůj telefon s digitálními vstupenkami, a to je vše.
Pro více informací klikněte sem

Koloseum


Koloseum nebo Římské koloseum, původně Flaviovský amfiteátr , je oválný amfiteátr v centru města Říma v Itálii. Jde o největší amfiteátr, který byl kdy v římské říši postaven. Je to jedno z velkých děl římské architektury.

Ačkoliv periodicky se opakující zemětřesení a zloději kamenů z něj učinili zříceninu, dnes se stavba stala skutečným symbolem císařského Říma. Je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí a stále má úzké vazby k římskokatolické církvi, protože na každý Velký pátek vede papež „Křížovou cestu“ do amfiteátru.