Gardaland Itálie

Jak přeskočit frontu v italském zábavním parku Gardaland?

Co byste před nákupem vstupenek do italského Gardalandu měli vědět?

* Ujistěte se, že vaše vstupenky zahrnují přímý vstup do Gardalandu bez nutnosti stát frontu u pokladny (Skip the line).

* Zábavní park Gardaland nabízí také mořský svět. Pokud se chcete podívat do obou parků, stačí si koupit zlevněné vstupné.

* Ujistěte se, že vaše vstupenky do Gardalandu zahrnují přístup do všech míst parku.

* Digitální vstupenky jsou nejlepší! Díky tomuto typu vstupenek ani nemusíte nic tisknout, prostě u vchodu ukážete svůj telefon s digitálními vstupenkami, a to je vše.

Jak můžete přeskočit ty dlouhé řady u pokladny při vstupu do Gardalandu, který patří k nejpopulárnějším zábavním parkům v Itálii?

Gardaland je největším a nejpopulárnějším zábavním parkem v Itálii. Park každý rok přitahuje miliony turistů z celého světa, včetně mnoha českých cestovatelů a rodin. Ti všichni se v parku staví během své dovolené u krásného Gardského jezera v severní Itálii.

Park najdete u Gardského jezera, které v Itálii patří k nejpopulárnějším místům pro rodiny s dětmi. Najdete zde mnoho plno různých věcí pro děti všech věkových kategorií. V parku se také nachází mořský svět, který nabízí obrovské akvárium se stovkami jedinečných mořských tvorů.

Jde o jedno nejrušnějších míst v Itálii, a pokud nechcete čekat dlouhé hodiny ve frontách u pokladen, doporučujeme vám zarezervovat lístky online na přesné datum a čas, díky tomu se vyhnete dlouhým frontám u pokladen.

Jak na to? Existuje plno stránek nabízejících online vstupenky do Gardalandu, které vám umožní přeskočit fronty. Například stránka „Tiqets“ je mezi českými turisty považována za velmi populární.

Tato stránka nabízí online vstupenky do Gardalandu a do mořského světa, které vám umožní přeskočit frontu, a také vám dají možnost stáhnout si vstupenky přímo do telefonu bez nutnosti si vstupenky tisknout. U vchodu stačí naskenovat váš chytrý telefon a můžete vstoupit.

Gardaland

Gardaland je italský zábavní park, který vznikl v roce 1975. Gardaland je jeden z prvních zábavních parků v Evropě a s plochou více než 545 000 m2 patří i k těm největším. Nachází se v severní části Itálie u jezera Lago di Garda, poblíž města Verony.

Gardaland byl s 2,85 milióny návštěvníků v roce 2015 osmým nejnavštěvovanějším zábavním parkem v Evropě. Časopis Forbes zařadil Gardaland v roce 2005 na pátou příčku mezi desítku nejzábavnějších zábavních parků na světě. V parku se nachází 34 atrakcí různého charakteru.