Disneyland w Paryżu

Jak uniknąć kolejki w Disneyland Paris?

Co należy wiedzieć przed zakupem biletów do Disneyland Paris?

* Upewnij się, że Twoje bilety obejmują bezpośredni dostęp do Disneyland Paris bez czekania w kolejce do kasy biletowej.

* Disneyland Park Paris oferuje również wstęp do Walt Disney Studios. Jeśli pragniesz odwiedzić obydwa parki, możesz zakupić bilet łączony dla jednego i drugiego.

* Upewnij się, że Twoje bilety obejmują usługę Fastpass, pozwalającą na szybszy wstęp do niektórych atrakcji.

* Bilety cyfrowe są najlepsze! Dla takiego typu biletów niepotrzebne jest nawet drukowanie biletu, wystarczy pokazać i zeskanować swój smartphone z biletami cyfrowymi przy wejściu, i tyle.

Jak ominąć te długie kolejki do kas biletowych w Disneyland Paris?

Disneyland Paris to największy i najbardziej dochodowy park w Europie, odwiedzany co roku przez miliony turystów z całego świata. To niezapomniane przeżycie dla rodzin z dziećmi oraz młodych zwiedzających, pragnących zakosztować najlepszych atrakcji na świecie.

Jako że park jest wielki, z wieloma różnymi strefami, zaleca się wszystko dobrze zaplanować przed przybyciem na miejsce. Wielu turystów decyduje się spędzić w parku dłużej niż jeden dzień i wykupuje bilety na dwa dni. Park położony jest niedaleko od Paryża i można tam łatwo dotrzeć komunikacją publiczną.

Jest to jedno z najbardziej zatłoczonych miejsc w Paris i jeśli nie chcesz czekać godzinami w kolejce do kasy biletowej, wysoce wskazane jest zarezerwować bilety online na dokładną datę i godzinę, co pozwala ominąć długie kolejki do kasy biletowej.

Istnieje wiele stron oferujących bilety do Disneyland Paris poprzez Internet i bez kolejek. Przykładowo strona "Tiqets" uznawana jest za jedną z najpopularniejszych stron pośród podróżników z Polski. Oferuje ona bilety online do Disneyland Paris, a do tego umożliwia pobieranie biletów bezpośrednio na telefon komórkowy bez konieczności drukowania biletu.

O Disneyland Paris

Disneyland Paris położony jest na przedmieściach Paryża w miejscowości Marne-la-Vallée – 30 km na wschód od stolicy Francji. Zarządzany jest przez spółkę Euro Disney SCA, w której udziały posiada The Walt Disney Company.

W 2011 park odwiedziło 16 milionów gości, a od 1992 270 milionów gości. Oblicza się, że Disneyland Paris przyniósł gospodarce Francji 50 miliardów euro wartości dodanej.