Eifeļa tornis

Kā apiet garās rindas pie ieejas Parīzes Eifeļa tornī?

Kas jāzina, pirms iegādāties biļetes uz Eifeļa torni?

* Pat ja biļetes uz Eifeli iegādāsieties internetā, pie ieejas tornī tik un tā nāksies ilgi gaidīt. Labākais veids, kā ievērojami saīsināt stāvēšanu garajā rindā, ir iegādāties biļetes uz ekskursiju gida pavadībā, kas nodrošinās ātru piekļuvi (Priority Entrance).

* Ja meklējat pašas lētākās biļetes uz Eifeļa torni, tad jums jāiegādājas biļetes uz otro stāvu ar piekļuvi kāpnēm.

* Uz augšējo stāvu (virsotni) var nokļūt tikai ar liftu. Turklāt arī ieeja liftā ir saistīta ar stāvēšanu rindā.

* Sezonas karstumā biļetes tiek ātri izpārdotas, tādēļ tās ir ieteicams rezervēt jau iepriekš.

* Tāpat ļoti ieteicams ierasties dienas beigās un vērot brīnišķīgos Parīzes skatus vakarā.

* Īpaši aicinām iegādāties digitālās biļetes, jo tās ir iespējams lejupielādēt mobilajā tālrunī bez nepieciešamības biļetes izdrukāt. Pie ieejas vienkārši parādiet savu viedtālruni – tas arī viss!

Hogyan lehet elkerülni a hosszú sorban állást a vatikáni múzeumokban és a Sixtus-kápolna előtt?

Eifeļa tornis ir viens no zināmākajiem pieminekļiem ne vien Parīzē, bet arī visā pasaulē, un daudzu ceļotāju vidū tas tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem Parīzes tūrisma objektiem. Lai gan šis tornis vairs nav augstākā ēka pasaulē, tas joprojām ir varens orientieris ainavā, un ne mazāk lielisks ir skats no augšas. Eifeļa torņa apmeklējums pavisam noteikti ir brīnišķīgs piedzīvojums, ko var ieteikt ikvienam tūristam.

Iekļūt tornī ir iespējams dažādos veidos, un apmeklētāji var izvēlēties apmeklēt tā otro stāvu vai augstāko stāvu (virsotni) pa kāpnēm vai izmantojot liftu.

Ir svarīgi zināt, ka šī ir viena no rosīgākajām vietām Parīzē, turklāt torņa ieeja ir noslogota katru dienu un visa gada garumā. Rindā pie ieejas Eifelī dažkārt var nākties nostāvēt pat vairāk nekā stundu, tādēļ viens no labākajiem veidiem, kā izvairīties no gaidīšanas, ir iegādāties biļetes, kurās ietverta ekskursija uz torni gida pavadībā, kas cita starpā nozīmē arī prioritāru ieeju.

Ir daudz tīmekļu vietņu, kas piedāvā iegādāties biļetes uz Eifeļa torni internetā, un ir prātīgi meklēt tādu tiešsaistes biļešu platformu, kas nodrošina iespēju biļetes lejupielādēt tieši mobilajā tālrunī bez nepieciešamības tās izdrukāt.

Eifeļa tornis ir tērauda tornis Parīzē, Francijā, kas mūsdienās ir kļuvis par galveno Parīzes simbolu. No tā atklāšanas brīža 1889. gada 31. martā līdz pat 1930. gadam tā bija pasaules augstākā celtne. To projektējis franču inženieris Gustavs Eifelis.

Šobrīd tornis ir otrā augstākā būve Francijā pēc 1939. gadā būvētā Allouis garo viļņu raidītāja, kas ir 350 m augsts. Eifeļa tornis ir augstākā būve Parīzē. Otrā augstākā būve Parīzē ir Montparnasse tornis (franču: Tour Montparnasse) — 210 m.