Kā izvairīties no stāvēšanas garajās rindās pie biļešu kasēm Vatikāna muzejos un Siksta kapelā?


Vatikāna muzejs noteikti jāapmeklē ikkatram tūristam Romā. Pateicoties greznajām un iespaidīgajām ēkām, atmosfērai, kā arī senajai un valdzinošajai šīs vietas vēsturei, Vatikāna apmeklējums ir patiesi brīnišķīga pieredze.

Vatikāna teritorija ietver vairākus objektus, tostarp Vatikāna muzeju, Siksta kapelu, Vatikāna dārzus, Sv. Pētera baziliku un citus. Katrā no tiem nepieciešama atsevišķa ieeja un karte.

Šī ir viena no rosīgākajām vietām Romā, un, ja jūs nevēlaties stundām ilgi stāvēt rindās pie biļešu kasēm, ļoti ieteicams internetā rezervēt biļetes uz precīzu datumu un laiku, tādējādi izvairoties no nevēlamās gaidīšanas.

Ir daudz tīmekļa vietņu, kas biļetes uz Vatikāna muzeju piedāvā iegādāties internetā, apejot rindas. Piemēram, vietne "Tiqets" uzskatāma par vienu no populārākajām vietnēm ceļotājiem no Latvijas. Tā piedāvā tiešsaistē nopirkt biļetes uz tūrisma objektiem Vatikānā, kā arī sniedz iespēju lejupielādēt biļetes tieši mobilajā tālrunī bez nepieciešamības tās izdrukāt.

Plašāka informācija par to, kā nestāvēt rindās Vatikāna muzejos

Kas jums jāzina, pirms iegādāties biļetes uz Vatikāna muzejiem?


  • * Pārliecinieties, ka jūsu biļetes ietver tiešu piekļuvi Vatikāna muzejam un Siksta kapelai bez nepieciešamības stāvēt rindā pie kasēm. (Skip the line).
  • * Pārliecinieties, ka jūsu biļetes ietver uzturēšanos Vatikāna muzejos bez laika ierobežojuma.
  • * Pērkot biļetes, ir ļoti ieteicams pievienot austiņas ar detalizētiem pavadošajiem norādījumiem. Tas ievērojami bagātinās jūsu ekskursiju.
  • * Digitālās biļetes ir vislabākās! Šāda veida biļetes pat nebūs nepieciešams izdrukāt – pie ieejas vienkārši uzrādiet un noskenējiet savu tālruni ar digitālajām biļetēm, un tas arī viss.
Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku informāciju

par Vatikāna muzejiem


Vatikāna muzeji ir 1506. gadā dibināts mākslas muzeju komplekss, kas atrodas Vatikāna teritorijā. Muzejā izstādīti mākslas darbi no Romas pāvestu gadsimtiem veidotās kolekcijas. Šeit atrodas vairāki no vispazīstamākajiem antīkās tēlniecības un renesanses laika darbiem.

Muzeju kolekcijā ir apmēram 70 000 darbu, no kuriem 20 000 ir publiski izstādīti. Kolenkcija izstādīta 54 galerijās jeb zālēs. Muzeju kompleksā ietlpst arī Mikelandželo veidotā Siksta kapela un Rafaēla veidotās Rafaēla stancas. 2017. gadā muzejus apmeklēja apmēram 6,5 miljoni cilvēku un tas bija 4. apmeklētākais muzejs pasaulē.