Eifelio bokštas

Kaip išvengti ilgų eilių prie įėjimo į Eifelio Bokštą Paryžiuje?

Ką turėtumėte žinoti prieš įsigydami bilietus į Eifelio Bokštą?

* Net jei ir įsigijote bilietus į Eifelį internetu, įėjimas į bokštą vis tiek gali užtrukti. Geriausias būdas gerokai sutrumpinti ilgą laukimą eilėje – įsigyti bilietus su ekskursija su gidu, kuri suteiks greitą praėjimą (Pirmenybinį Įėjimą).

* Jei ieškote pigiausių bilietų į Eifelio Bokštą, tai tikriausiai bus bilietai antrame aukšte į kurį reikės užlipti laiptais.

* Praėjimas į viršutinį aukštą (aukščiausią vietą) galimas tik su liftu. Praėjimui į liftą vis tiek reiks laukti kitoje eilėje.

* Piko sezono metu, bilietai greitai baigiasi, todėl patartina bilietus užsisakyti iš anksto.

* Taip pat labai rekomenduotina atvykti nakties metu ir stebėti nuostabų Paryžiaus vaizdą vakare.

* Labai rekomenduotina įsigyti skaitmeninius bilietus, kurie leistų atsisiųsti bilietus į savo mobilųjį telefoną, kad nereikėtų jų spausdintis. Paprasčiausiai parodote savo telefona prie įėjimo ir viskas!

Kaip galite apeiti ilgas eiles ir greitai patekti į visų mėgiamą Eifelio Bokštą Paryžiuje?

Eifelio Bokštas yra vienas garsiausių paminklų Paryžiuje ir visame pasaulyje yra laikomas vienu iš populiariausių turistų traukos centrų Paryžiuje. Nors bokštas ir nebėra pats aukščiausias Pastatas pasaulyje, kaip kad buvo ankščiau, jis vis dar yra mėgiamas lankytojų, ir vaizdas iš jo yra toks pat nuostabus. Kiekvienam turistui, kuris lanko Eifelio bokštą, tai yra tikrai nuostabi ir labai rekomenduojama patirtis.

Patekti į bokštą galima keliais skirtingais būdais, lankytojai gali pasirinkti antrą aukštą arba paskutinį aukštą (aukščiausią tašką), arba tarp laiptų ir lifto.

Svarbu žinoti, kad tai yra viena iš labiausiai užimtų vietų Paryžiuje, ir įėjimas į bokštą yra užimtas visą dieną ir ištisus metus. Eilės prie Eifelio įėjimo kartais gali užimti ilgiau nei valandą, o vienas geriausių būdų išvengti laukimo – įsigyti bilietus, į kuriuos įeina ekskursija su gidu į bokštą, kuri turi ir pirmenybinį įėjimą.

Internete yra daug svetainių, kurios siūlo bilietus į Eifelio bokštą, todėl būtų protinga susirasti internetinę bilietų svetainę, kurioje galima atsisiųsti bilietus tiesiai į savo mobilųjį telefoną, kad nereikėtų jų spausdintis.

Eifelio bokštas vienas iš Paryžiaus simbolių, pastatytas 1887–1889 m., kaip laikinas statinys, Paryžiuje, šalia Senos upės kranto. Bokštas buvo statomas 1889 m. rengtai Pasaulinei parodai ir iki 1931 m. buvo aukščiausias pasaulio statinys (301 metras). Statinys priklauso Paryžiaus miestui.

Mintis pastatyti bokštą kilo vokiečių kilmės inžinieriui iš Dižono Gustavui Eifeliui (Gustave Eiffel, 1832–1923 m.). 1889 m. Prancūzijos revoliucijos šimtosioms metinėms paminėti Paryžiuje buvo rengiama Pasaulinė paroda. G. Eifelis, laimėjęs konkursą aukščiausiam pastatui, pažadėjo, kad Prancūzija bus vienintelė šalis, kurios vėliava plevėsuos ant 300 m aukščio stiebo.