Labākie kruīzi pa Sēnas upi

Kādi ir labākie kruīzi pa Sēnas upi Parīzē un kā tos var rezervēt iepriekš?

Kas jāzina, pirms pasūtīt kruīzu pa Sēnas upi?

* Kruīzā ieteicams doties gida pavadībā. Tādējādi jūsu kruīzs būs interesantāks un baudāmāks.

* Ieteicams iegādāties kruīzu ar atmaksājamu biļešu iespēju. Tādā veidā jums būs iespēja atcelt kruīzu, nemaksājot par atcelšanu.

* Ieteicams izvēlēties tādu tīmekļa vietni, kurā tiek piedāvātas digitālas biļetes. Izvēloties šāda veida biļetes, nekas nebūs jādrukā, bet tikai jāuzrāda biļete savā mobilajā tālrunī – tas arī viss.

Kā izvēlēties labāko kruīzu pa Sēnas upi Parīzē? Un kas jāzina, pirms pasūtīt kruīzu?

Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt Parīzi, ir kāds no lieliskajiem kruīziem pa Sēnas upi, kuras krastos atrodas Parīze. Šie kruīzi ir viena no tūristu iecienītākajām aktivitātēm Parīzē.

Ir diezgan daudz tādu Sēnas upes kruīzu, kas tūristiem Parīzē pavisam noteikti sagādās lieliskus iespaidus. Viens no populārākajiem un pieprasītākajiem ir "Bateaux Mouches", kas piedāvā aptuveni stundu un 10 minūtes ilgu kruīzu un ietver Parīzes zināmākās vietas, piemēram, Eifeļa torni, Luvras muzeju un citus objektus.

Ir arī iespēja doties kruīzā pa Sēnu, apvienojot to ar dažādām citām aktivitātēm – tas var būt, piemēram, kruīzs ar dzērieniem, kruīzs ar vakariņām vai kruīzs ar ekskursiju gida pavadībā.

Tāpat var atrast tādus kruīzus, kas apvienoti ar citu Parīzes apskates objektu apmeklējumiem, piemēram, kruīzs + Triumfa arka, kruīzs + Versaļas dārzi, kruīzs + Eifeļa tornis vai kruīzs + Parīzes Disnejlenda.

Kruīzi pa Sēnu ir ļoti populāri, tāpēc biļetes uz kruīzu ir jārezervē pēc iespējas ātrāk, lai varētu izraudzīties sev ērtu datumu un laiku. Kruīzus var rezervēt iepriekš internetā, izmantojot tādas tīmekļa vietnes kā “Tiqets” utt.

Sēna ir otra garākā upe Francijas teritorijā, tās garums ir 775 kilometri. Tās sateces baseins atrodas Parīzes baseina, kas aptver lielāko Francijas ziemeļu daļu. Upes izteka ir pie Sūrsa-Sēnas ciema Burgundijā, aptuveni 30 km uz ziemeļaustrumiem no Dižonas.

Savā tecējumā tā plūst caur Parīzei un ietek Lamanšā pie Havras pilsētas. Parīzes teritorijā pāri Sēnai ir izbūvēti 37 tilti (pazīstamākie Aleksandra III tilts un Nēfa tilts) un vēl desmit tilti, kas atrodas ārpus pilsētas.