Londono geriausi kelionių objektai

Mūsų atrinktos pagrindinės pramogos Londone

Londonas yra vienas gražiausių ir smagiausių pasaulio miestų ir suteikia beribes galimybes masems keliautojų, kurie čia apsilanko kasmet.

Norėdami padėti jums sužinoti apie geriausias ir populiariausias lankytinas vietas Londone ir iš anksto planuoti kelionę, mes surinkome labiausiai rekomenduojamus ir populiariausius lankytinus objektus Londone, kuriuos būtina pamatyti ir paruošėme visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, kainos, kur pirkti bilietus, darbo valandos, kaip ten nuvykti, atsiliepimai, kaip išvengti eilių ir daug daugiau. Taigi pradėkime:

Geriausi turistų lankomi objektai Londone

London Eye

Londono Akis yra didžiulis stebėjimo ratas, stovintis ant Temzės kranto. Tai viena pagrindinių Londono lankytinų vietų, suteikianti nuostabias panoramas. 135 metrų aukščio rate telpa iki 25 keleivių kabinose. Per 30 minučių ratui apsisukus, atsiveria vaizdai į Westminterio rūmus, Big Beną, Šv. Pauliaus katedrą ir kitas žymias Londono vietas. Tai nepamirštama patirtis.

Tower of London

Londono Taueris – nuostabi viduramžių tvirtovė didžiajame Temzės aukštupyje. Pilis stūkso virš aplinkinių namų, dominuoja Senamiesčio panoramoje. Tauerį sudaro keletas įspūdingų bokštų ir sienų. Jis žymi ne tik architektūrą, bet ir turtingą istoriją. Čia įkalinti princo nužudymo liudytojai, nubausti ir karaliai. Taueris – toks paslapties ir siaubo kupinas pastatas.

Madame Tussauds London

Garsusis Madame Tussauds voko figūrų muziejus Londone – viena populiariausių sostinės lankytinų vietų. Čia eksponuojamos įžymybių, karališkosios šeimos narių, istorinių asmenybių vaškinės figūros. Lankytojai gali susipažinti su garsenybėmis akis į akį, nufotografuotis su jomis. Taip pat siūlomos įvairios pramogos, pavyzdžiui, siaubo namai.

The View from the Shard

Pasaulinio garso Londono dangoraižis "The Shard" dengia Europą aukščiausio pastato titulu. Iš čia atsivėrusi panorama leidžia pažvelgti į miestą iš paukščio skrydžio. Nuo šio 100 aukštų pastato stogo matosi ir kitų garsių Londono pastatų siluetai: Big Benas, Londono akis, Taueris. Ypatinga reginių vieta.

ABBA Voyage

Legendinė švedų pop grupė ABBA šiemet pristatė naują koncertinę programą „ABBA Voyage“. Šou vyksta specialiai tam sukurtoje arenoje Londone. Scenoje pasirodo ne patys atlikėjai, o jų skaitmeniniai „avatar“ dublikatai, sukurti naudojant sudėtingas kompiuterines technologijas.

Skaitmeniniai avatarai juda, dainuoja ir groja lygiai taip pat kaip esantys scenoje gyvi žmonės. Naudojant pačias pažangiausias technologijas, atkurti ABBA narių Agnetės, Bjorno, Bendžamino ir Anijos veidai, jų mimika, balso tembras, netgi mažiausios detalės, tokios kaip ūsai. Tai padaryta, kad žiūrovai jaustųsi, lyg grupė vėl pasirodytų gyvai, nors patys atlikėjai dabar yra gerokai vyresni nei jų avatar kopijos scenoje.

Šou sulaukė milžiniško pasisekimo tiek tarp ABBA gerbėjų, tiek ir jaunesnės kartos, kuri anksčiau galbūt net nėra girdėję šios grupės kūrinių. Bilietą į šou jau iš anksto išpirko tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio. Tai įrodė, kad ABBA populiarumas išlieka stiprus ir praėjus daugiau nei 40 metų nuo jos didžiausios šlovės laikų. „ABBA Voyage“ yra įdomus būdas atgaivinti praeities žvaigždžių gyvybingumo pojūtį naudojant skaitmenines technologijas.

Hop-on Hop-off

Londonas siūlo patogų būdą pamatyti miesto įžymybes – tai hop on hop off autobusai. Keliaujant šiais raudonais autobusais galima išlipti prie žymiausių lankytinų vietų, pavaikščioti ir vėl susėsti į kitą tokį pat autobusą. Tai puikus būdas aplankyti Buckinghamo rūmus, Londono akį, Towerį ir daugelį kitų garsių sostinės objektų.

Temzės upės kruizai Londone

Temzės upės kruizai Londone – puiki galimybė pamatyti miestą iš kitos perspektyvos. Laivai plaukia pro žavingiausias sostinės vietas – Vestminsterio rūmus, Londono akį, Tauerio tiltą. Gidas papasakos įdomių faktų apie praplaukiamus architektūros statinius ir objektus. Kelionė laivu – romantiškas pasimatymas ar smagi pramoga su šeima ar draugais.

Londono kortelė – tai bilietas

Londono kortelė – tai bilietas, suteikiantis galimybę aplankyti daugiau nei 80 Londono lankytinų vietų. Ji leidžia taupyti pinigus ir laiką, nes su šia kortele galima patekti į muziejus, pramogų centrus bei kitas įžymybes nemokant atskiro bilieto. Londono kortelė tinka keliautojams, norintiems per trumpą laiką pamatyti kuo daugiau miesto įdomybių.

Windsoro pilis

Windsoro pilis – seniausia nuolat apgyvendinta pilis pasaulyje. Ji stovi ant Temzės kranto, už 32 km į vakarus nuo centrinio Londono. Šią pilį XI a. pastatė Vilhelmas Užkariautojas. Per šimtmečius ji buvo ne kartą rekonstruota ir praplėsta. Šiandien tai karalienės Elžbietos II rezidencija ir svarbiausias karališkosios šeimos namas.

Bakingemo rūmai

Bakingemo rūmai yra oficiali Jungtinės Karalystės monarchų rezidencija Londone. Tai didingas pastatas su 775 kambariais. Rūmuose vyksta įvairūs priėmimai, banketai. Taip pat čia priimami svečiai, aukšti pareigūnai. Bakingemo rūmai atspindi britų monarchijos didybę ir puikumą. Tai viena svarbiausių Jungtinės Karalystės istorijos ir kultūros vietų.

Kew Gardens

Kew Gėlynai – tai 81 hektarų karališkasis botanikos sodas Temzės pakrantėje, įkurtas 1759 metais. Jame auga daugiau nei 50 tūkstančių rūšių augalų: nuo vijoklių iki retų orchidėjų ir gigantiškų viktorijos lelijų. Tai unikalus gamtos stebuklas didmiestyje, kviečiantis pasivaikščioti po atkurtus peizažus iš viso pasaulio.

London Musicals

Londonas garsėja savo įspūdinga teatro scena. Mieste galima pamatyti įvairiausių žanrų pastatymus – nuo klasikinių dramų iki šiuolaikinių miuziklų. Populiarūs teatrai yra „West End“ rajonas bei Karališkasis Nacionalinis teatras. Bilietus verta užsisakyti iš anksto, nes dauguma spektaklių būna išparduoti. Nepaisant didelių kainų, teatro menas Londone išlieka gyvybingas ir patrauklus tiek vietiniams gyventojams, tiek turistams.

Warner Bros. Studio Tour

Tai nuostabus potyris „Užburtojo“ ir „Harėjaus Poterio“ filmų gerbėjams. Galėsite pamatyti originalias filmavimo aikšteles, kostiumus, rekvizitą. Taip pat išvysite Hogvartso pilies maketą visais smulkmenomis. Tikras džiaugsmas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Nepraleiskite progos apsilankyti šioje vietoje, kur tikrovė susilieja su magija.

Londono zoologijos sodas

Londono zoologijos sodas yra vienas seniausių pasaulyje. Jis įkurtas 1828 metais ir iki šiol tebetraukia daugybę lankytojų. Sode gyvena per 17 tūkstančių gyvūnų, tarp jų retų ir egzotiškų rūšių. Tai puiki vieta praleisti laisvalaikį su šeima, pamatyti įvairiausius gyvūnus jų buveinėse, pasimokyti apie gamtą.

Karališkoji Grinvičo observatorija

Karališkoji Greenwicho observatorija yra seniausia veikianti observatorija pasaulyje. Ji įkurta 1675 metais. Observatorija žymi pradinį nulinį ilgumos meridianą. Joje galima pamatyti įvairius senovinius teleskopus, laikrodžius, žemėlapius bei kitus mokslo prietaisus. Tai labai populiarus turistų traukos objektas.

Chelsea FC Stadium Tour

„Chelsea“ futbolo klubo stadionas „Stamford Bridge“ – puiki vieta aplankyti. Ekskursijoje pamatysite žaidėjų persirengimo kambarius, išeisite į aikštę, pabūsite spaudos konferencijų salėje. Gidas papasakos įdomių istorijų apie klubą. Turas užtruks apie valandą. Tai puiki dovana futbolo sirgalius ar tiesiog norinčius pažinti vieną garsiausių Anglijos klubų.

Frameless Immersive Art Experience

SEA LIFE London

Shrek’s Adventure

Londono transporto muziejus

Londono pašto muziejų

Downton Abbey Tour

copyrights ©