Najlepsze atrakcje turystyczne w Dubaju

Najłatwiejszy i najszybszy sposób dotarcia do wszystkich popularnych atrakcji w Dubaju! bez kolejek

Witamy w najlepszym przewodniku po atrakcjach Dubaju

Dubaj jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozrywkowych miast na świecie i oferuje nieskończone możliwości dla wielu podróżnych, którzy odwiedzają go każdego roku. Miłośnicy muzeów znajdą w Dubaju najbardziej fascynujące muzea, miłośnicy architektury będą mogli zachwycić się imponującymi budynkami, a rodziny znajdą tu najlepsze parki i atrakcje na świecie.

Atrakcje Dubaju cieszą się dużą popularnością wśród podróżnych, co sprawia, że czasami jest tam bardzo tłoczno i trzeba czekać w długich kolejkach (czasami nawet ponad godzinę). Dlatego warto przygotować się wcześniej i kupić bilety online, aby skrócić czas oczekiwania przy wejściu, a także zarezerwować bilety na dowolną atrakcję w wybranym przez siebie terminie i godzinie.

Tak więc, aby pomóc Ci poznać najlepsze i popularne atrakcje w Dubaju i zaplanować swoją podróż z wyprzedzeniem, zebraliśmy najbardziej polecane i popularne atrakcje w Dubaju, które są uważane za „Must-See" wraz ze wszystkimi informacjami, które musisz wiedzieć, takimi jak ceny, bilety, godziny otwarcia, jak się tam dostać, recenzje, i wiele więcej…

Zaczynajmy więc:

Najlepsze Atrakcje turystyczne w Dubaju

Muzeum Przyszłości, wznoszące się 77 metrów nad ziemią i posiadające ikoniczny wygląd, znajduje się w samym sercu Dubaju, w doskonałej lokalizacji, do której każdy może łatwo dotrzeć.

Strzelisty 828-metrowy wieżowiec z tarasem widokowym, restauracją, hotelem, biurami i 11-hektarowym parkiem.

SkyWalk Dubai to stalowa konstrukcja pomiędzy wieżami The Address' Sky Views Towers w Dubaju. Zewnętrzny most spacerowy znajduje się na poziomie 53 bliźniaczych wież i łączy je na wysokości prawie 220 metrów nad ziemią.

Poczuj słodki aromat ponad 150 milionów kwiatów w pełnym rozkwicie. Spacerując po malowniczym ogrodzie, koniecznie odwiedź hipnotyzującą pływającą damę.

Inspirowany górami kryty ośrodek narciarski ze śniegiem oraz całorocznym stokiem narciarskim i snowboardowym.

Fontanna Dubaju to tryskający środek 30-akrowego jeziora Burj Khalifa, które przyciąga tłumy do centrum Dubaju. W pełnej krasie, jest ona oświetlona przez 6,600 świateł i wzmocniona przez 25 różnych kolorowych projektorów.

Dubai Aquarium i podwodne zoo znajduje się w Dubai Mall. To największe akwarium na świecie, w którym znajdują się tysiące podwodnych stworzeń z ponad 140 różnych gatunków.

Wszystkie Parki rozrywki w Dubaju

Ogromny park wodny z kolejkami tyrolskimi, zjeżdżalniami, atrakcjami dla dzieci i lagunami pełnymi rekinów.

Kryty park rozrywki z atrakcjami, restauracjami i pokazami inspirowanymi postaciami z Cartoon Network i Marvela.

Dzień pośród 15 tysięcy modeli z LEGO z tematycznymi przejażdżkami i pokazami

Park rozrywki o tematyce związanej z Hollywood, z atrakcjami, restauracjami i sklepami oraz rozrywką na żywo.

Poczuj zwycięskiego ducha Real Madrid CF i ciesz się 16 ekscytującymi przejażdżkami i atrakcjami.

Więcej atrakcji w Dubaju

Przypominający ramę obrazu wyjątkowy budynek o wysokości 150 m, w którym mieszczą się wystawy historyczne i taras widokowy.

La Perle Habtoor City jest wyjątkowa przestrzeń rozrywki. Ten 1300 miejsc teatr, finansowany przez Al Habtoor, ma basen z 2,7 miliona litrów wody, a to tylko część widowiska.

copyrights©