Nejlepší turistické atrakce v Amsterdamu

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se dostat na všechny populární atrakce v Amsterdamu bez front

Vítejte v průvodci nejlepšími atrakcemi Amsterdamu

Amsterdam patří k nejkrásnějším městům na světě, kde se rozhodně nebudete nudit. Pro všechny cestovatele, kteří město každoročně navštěvují, nabízí prakticky nekonečné možnosti. Milovníci muzeí najdou v Amsterdamu jedny z nejpozoruhodnějších muzeí v Evropě. Nadšenci do architektury budou zase ohromeni impozantními budovami a rodiny zde najdou nejlepší parky a atrakce na světě.

Atrakce Amsterdamu jsou mezi cestovateli velmi populární, proto před nimi mohou často být dlouhé fronty (někdy i na víc než hodinu čekání). Proto se většinou doporučuje, aby se člověk předem připravil a koupil si vstupenky online. Nemusíte tak u vchodu dlouho čekat. Vstupenky na jakoukoli atrakci si navíc můžete zarezervovat na přesný den i čas.

Abyste se lépe seznámili s nejlepšími a nejpopulárnějšími atrakcemi v Amsterdamu a mohli si naplánovat vaši cestu předem, dali jsme dohromady většinu doporučených a populárních atrakcí v Amsterdamu, které jsou považovány za naprostou „nutnost“. Najdete zde také informace o cenách, vstupenkách, otevíracích hodinách, jak se dostat na místo, hodnocení, „přeskočení fronty“ a mnoho dalšího…

Tak pojďme na to:

Nejlepší turistické atrakce v Amsterdamu

Přesvědč se, proč je tato klasická plavba po kanálech hodnocena jako nejlepší zážitek na světě. Pluj mezi památkami zapsanými na seznamu světového dědictví UNESCO, nekonečnými mosty a domy s typicky nizozemskou architekturou a městskou zástavbou.

Zábavní park s atrakcemi na motivy pohádek, dřevěnými horskými dráhami a vodní fontánou a světelnou show. Eftelingovy atrakce jsou založeny na folklóru, pohádkách a starověkých legendách, takže vstoupíš do světa poutavých příběhů a vzrušujících jízd.

Budova z 19. století, kde sídlí malířské skvosty nizozemského zlatého věku a obrovská evropská sbírka umění. Prohlédni si největší Rembrandtovu kolekci na světě a více než 800 let holandské historie.

Muzeum s největší sbírkou van Goghových obrazů na světě a s jeho kresbami a dopisy. Prohlédni si víc než 200 obrazů, kreseb a dopisů od Vincenta van Gogha – jde o největší sbírku na světě.

Dokonalý letecký simulátor nad větrnými mlýny, kanály a další. Podívej se na zajímavosti, jako je slavný amsterdamský kanálový prstenec, Waddenské moře, a obohať své zážitky mlhou, větrem a různými vůněmi.

Nejlepší způsob, jak vidět celý Amsterdam

24-hodinová vstupenka vám dává čas na prohlídku celého města. 10 pohodlných zastávek, kde můžeš naskočit (nebo vypnout) po celém městě. Všechna hlavní místa pokrytá: Anne Frank House, Heineken Experience a Museumplein a další.

Vyber si své oblíbené 3, 4, 5, 6 nebo 7 atrakcí a navštiv je všechny jednou vstupenkou. Ušetři čas a peníze v porovnání s nákupem jednotlivých vstupenek na atrakce.

Denní výlety z Amsterdamu

Prozkoumat krásnou holandskou krajinu, s zpáteční dopravou z Amsterdamu na luxusní autobus. Podívejte se, jak se sýry a stroopwafels vyrábějí na nizozemském venkovském dobrodružství.

Odpočiňte si v "malých Benátkách" v Nizozemsku, roztomilé vesnici bez aut. Vydej se s průvodcem na plavbu po kanálu a prohlédni si starožitné statky s doškovou střechou, pěkné dřevěné mosty, pasoucí se koně a další.

Všechny zážitky v Amsterdamu

מוזיאון הייניקן אמסטרדם

Interaktivní pohled do historie pivního giganta v bývalém pivovaru se závěrečnou ochutnávkou. Vydej se na cestu pivní láhve z továrny do žíznivých úst s plně pohlcující světelnou show ve futuristické místnosti.

Umělecká díla, obřadní předměty a další exponáty související s Židy v Nizozemí a jeho bývalých koloniích. V Židovském muzeu si můžete prohlédnout čtyři sta let židovské historie a kultury.

Interaktivní vědecké exponáty, experimenty a show v obrovském muzeu ve tvaru lodi na nábřeží. Naučte se o síle mysli, podívejte se na časovou osu vědeckých objevů, zjistěte, co je v polibku a více v praktickém dni pro všechny věkové kategorie.

Muzejní řetězec s voskovými figurínami slavných osobností a historických postav v životní velikosti. Od Shreka po Hulka, od Monroea po Chaplina, hollywoodští miláčci jsou tu, aby ti pomohli znovu prožít ikonické okamžiky a scény z klasických filmů.

Múzeum, v ktorom sú vystavené rôzne zvláštnosti vrátane zmenšených ľudských hláv a kostier vzácnych zvierat. Prohlédni si více než 500 téměř neuvěřitelných exponátů. Prozkoumejte 19 tematických galerií plných zvědavých potěšení.

Zoopark založený v 19. století se šimpanzi, zebrami a slony nabízí také akvárium a planetárium. Prozkoumej jednu z nejstarších zoologických zahrad na světě. Podívejte se na stovky různých druhů.

Zrekonstruovaný dům ze 17. století, v němž 20 let žil a tvořil Rembrandt, je plný jeho leptů. Prohlédněte si sbírku Rembrandtových leptů a skic v souvislosti s dočasnými expozicemi v přilehlém muzeu.

Majestátní rezidence určená od roku 1808 ke královským recepcím, ve volné době vstup pro veřejnost a výstavy. Viz jemně zachovalý císařský nábytek, lustry a hodiny z doby Ludvíka Napoleona, prvního holandského krále.

Na této anatomické výstavě jsou k vidění konzervované lidské a zvířecí ostatky v nejrůznějších pózách. Prozkoumejte neuvěřitelné vnitřní fungování lidské anatomie a získejte nové ocenění složitosti a krásy těla.

Prohlídky s průvodcem

Table of Content

copyrights ©