Nejlepší turistické atrakce v Barceloně

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se dostat na všechny populární atrakce v Barceloně bez front

Vítejte v průvodci nejlepšími atrakcemi Barcelony

Barcelona patří k nejkrásnějším městům na světě, kde se rozhodně nebudete nudit. Pro všechny cestovatele, kteří město každoročně navštěvují, nabízí prakticky nekonečné možnosti. Milovníci muzeí najdou v Barceloně jedny z nejpozoruhodnějších muzeí v Evropě. Nadšenci do architektury budou zase ohromeni impozantními budovami a rodiny zde najdou nejlepší parky a atrakce na světě.

Atrakce Barcelony jsou mezi cestovateli velmi populární, proto před nimi mohou často být dlouhé fronty (někdy i na víc než hodinu čekání). Proto se většinou doporučuje, aby se člověk předem připravil a koupil si vstupenky online. Nemusíte tak u vchodu dlouho čekat. Vstupenky na jakoukoli atrakci si navíc můžete zarezervovat na přesný den i čas.

Abyste se lépe seznámili s nejlepšími a nejpopulárnějšími atrakcemi v Barceloně a mohli si naplánovat vaši cestu předem, dali jsme dohromady většinu doporučených a populárních atrakcí v Barceloně, které jsou považovány za naprostou „nutnost“. Najdete zde také informace o cenách, vstupenkách, otevíracích hodinách, jak se dostat na místo, hodnocení, „přeskočení fronty“ a mnoho dalšího…

Tak pojďme na to:

Nejlepší turistické atrakce v Barceloně

קאמפ נואו

Vstupte do nového 100% interaktivního muzea, kde můžete cestovat minulostí, současností a budoucností Barça! Prozkoumejte 2 400 metrů čtverečních kompletně zrekonstruovaného výstavního prostoru věnovaného historii klubu, hráčům, trofejím a hodnotám.

Známý nedokončený kostel Antoniho Gaudího započatý v 80. letech 19. století s muzeem a výhledem na město. Rezervuj si rychlejší vstup do chrámu Sagrada Família a prozkoumej barcelonskou kulturní atrakci číslo jedna

פורט אוונטורה

PortAventura je zábavní letovisko vhodné pro rodiny v Salou a Vila-seca, Tarragona, na pobřeží Costa Daurada ve Španělsku. Namočte se na dvou zábavných vodních jízdách v zóně Far West: Silver River Flume a Grand Canyon Rapids.

קאסה מילה

Gaudího budova z období katalánského art nouveau s fasádou připomínající kamenolom, místo koncertů a výstav. Obdivujte rekonstrukci původního bytu Milà, který ukazuje, jak kdysi žili obyvatelé tohoto podivného mistrovského díla.

פארק גואל

Budovy pokryté mozaikou, schody a sochy v zeleném parku s muzeem Gaudího a panoramatickými výhledy. Prozkoumej Gaudího vysněnou pohádkovou krajinu v architektonické části parku Güell.

Užij si svůj výlet naplno

Prozkoumej Barcelonu z dvoupatrového autobusu s otevřenou střechou. Jedna jízdenka, dvě trasy. Prohlédni si všechny památky a v létě se nech zavést na krásné barcelonské pláže.

Nejlepší turistická karta k prohlídce hlavních památek Barcelony, včetně parku Park Güell a chrámu Sagrada Família.

Zpáteční jízdenka z Barcelony

V divadle z 19. století se nachází promyšlené muzeum Dalího děl navržené samotným umělcem. Jeďte autobusem z Barcelony do Girona a Figueres a zpět v pohodlí. Při cestování s odborným kurýrem a průvodcem získej informace a tipy od místních znalců.

פורט אוונטורה

PortAventura je zábavní letovisko vhodné pro rodiny v Salou a Vila-seca, Tarragona, na pobřeží Costa Daurada ve Španělsku. Luxusní klimatizovaná cesta autobusem tam a zpět.

Hlavním lákadlem této hory jsou dechberoucí výhledy, turistické stezky a klášter. Užij si jednodenní prohlídku z Barcelony do úchvatné krásy Montserratu.

Pociťte vánek Středozemního moře na krátké jachtě výlet po pobřeží Barcelony. Vychutnejte si ovoce regionu s lehkým obědem a nápoji s místními sýry, masem a vínem.

Všechny zážitky v Barceloně

האקווריום-של-ברצלונה

Nádrže rozdělené podle mořských habitatů, včetně například středomořského ekosystému, a potápění se žraloky.

קאסה-באליו-כל-מה-שצריך-לדעת

Fantaskní budova vytvořená architektem Antoni Gaudím s byty a zakřivenou dračí střechou je dnes domovem muzea.

Kabinová lanovka vedoucí ze zastávky Parc de Montjuïc k pevnosti Montjuïc s panoramatickým výhledem na město.

Muzeum pod širým nebem z roku 1929, se 117 budovami ukazujícími typickou španělskou regionální architekturu.

קאסה-ויסנס-ברצלונה

Velký čtyřpatrový dům navržený Antonim Gaudím nezapře maurské vlivy a z jeho rohu vystupuje věžička.

Obdivovat práci od Picassových počátků přes jeho hlavní pozdější období, navštěvovat mistrovská díla jako "Věda a charita", "Royan" a "Las Meninas"

Zoo v parkovém areálu s exotickými zvířaty v přirozeném prostředí, nabízející také krmení lachtanů.

Muzeum na vršku s nádvořími a terasami vystavuje moderní a barevná díla Joana Miróa.

Muzeum v paláci na vrcholu kopce s katalánským uměním od 11. do 20. století a sbírkou románského umění.

Pěší túry

copyrights 2022©