Harry Potter a prohlídka studia Warner Bros.

Jak si můžete jednoduše zarezervovat Harry Potter prohlídku ve Warner Bros. studiích v Londýně?

Co byste měli před nákupem vstupenek na Harry Potter prohlídku vědět?

* Doporučuje se zarezervovat si vstupenky co nejdříve je to možné, jinak by se mohlo stát, že se na vás nedostanou.

* Ujistěte se, že vaše vstupenky zahrnují vstup do studií Warner Bros., které se nacházejí na adrese Studio Tour Dr, Leavesden, WD25 7LR, Londýn.

* Studia se nachází zhruba hodinu jízdy z Londýna, proto si mnoho návštěvníků rezervuje vstupenky se soukromou dopravou z Londýna a zpět. Mají tak zajištěný jednoduchý a rychlý příjezd.

* Digitální vstupenky jsou nejlepší! Díky tomuto typu vstupenek ani nemusíte nic tisknout, prostě u vchodu ukážete svůj telefon s digitálními vstupenkami, a to je vše.

Jak se můžete dostat na populární Harry Potter prohlídku ve Warner Bros. studiích, která je v Londýně považována za jednu z nejpopulárnějších turistických atrakcí?

Jen hodinu jízdy od Londýna najdete dobře známá Warner Bros. studia, kde se natáčely úspěšné filmy s Harrym Potterem. V roce 2012 spustilo studio Warner Bros. prohlídku, která vás zavede do zákulisí filmů Harry Potter. Od té doby se z ní stala jedna z nejoblíbenějších rodinných atrakcí v Londýně.

Tato studiová prohlídka filmů o Harrym Potterovi nese název „The Making of Harry Potter“, trvá asi 4 hodiny (zhruba 7 hodin s cestou) a dává návštěvníkům jedinečný pohled do zákulisí světa Harryho, Hermiony, Rona a jejich přátel. Během této prohlídky se můžete podívat na původní nástupiště 9 a 3/4, kde čeká Bradavický expres, dále je tu Velká síň, Příčná ulice, Temný les, Brumbálova kancelář a mnohé další.

Jde o jedno z nejrušnějších míst v okolí Londýna, a pokud se tam chystáte, je vám doporučováno si zarezervovat vstupenky co nejdřív přes internet, abyste si své místo na prohlídce zajistili. Může se totiž lehce stát, že se vstupenky na vaše požadované datum rychle vyprodají. Doporučuje se také zakoupit speciální vstupenky se soukromou dopravou z Londýna a zpět, abyste mohli na místo lehce a rychle dostat.

Existuje plno webových stránek, které nabízí vstupenky na prohlídku Harry Potter studia, včetně soukromé dopravy z Londýna, ale doporučuje se podívat na online vstupenky, které nabízí možnost stažení přímo do telefonu bez nutnosti si je tisknout. Hodí se také, když má stránka dobrou zákaznickou podporu.

Warner Bros. Studios Tour London – The Making of Harry Potter je veřejně dostupná atrakce v Leavesdenu v jihovýchodní Anglii. Nezaměňujte s tematickými parky Wizarding World of Harry Potter od Universal Studios. Toto je stálá výstava, která nabízí autentický pohled do zákulisí Harry Potter filmů. Najdete ji uvnitř studií Warner Bros.

Warner Bros. Studios Tour London je nejspíše jedinou stálou filmovou výstavou takové velikosti na světě. Veřejnosti se otevřela v roce 2012 a od té doby ve špičce přivítá 6 000 návštěvníků denně. TripAdvisor oznámil, že prohlídka Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter je od otevření každý rok nejlépe hodnocenou atrakcí na světě.