Jak se můžete rychle dostat do populárního muzea Madame Tussauds v Londýně?

Muzeum Madame Tussauds v Londýně patří k nejatraktivnějším atrakcím mezi rodinami s dětmi a je populární i u těch českých. Jde o jednu z mnoha poboček slavného voskového muzea, které má plno poboček po celém světě. Londýnská verze muzea patří k těm nejúspěšnějším.

Muzeum je umístěno v centru Londýna – blízko slavné Baker Street a blízko hlavních atrakcí města. V muzeu se můžete blíže podívat na voskové figuríny těch nejslavnějších lidí. V tomto slavném muzeu tedy najdete například voskovou figurínu Rihanny, Lady Gaga, Eda Sheerana a samozřejmě královské rodiny.

Kromě voskových figurín v londýnské pobočce najdete také další doporučené aktivity pro děti, jako jsou „Star Wars Experience“ nebo „Marvel Experience“, které navodí atmosféru hrdinů z Hvězdných válek a světa Marvelu.

Měli byste také ale vědět, že jde o jedno z nejrušnějších míst v Londýně, a pokud nechcete čekat dlouhé fronty u pokladen, doporučujeme vám rezervovat si vstupenky předem online. Ušetříte si tak čekání, které může být během sezóny opravdu dlouhé.

Na internetu je plno stránek, které nabízí lístky s přeskočením fronty do Madame Tussauds London. Například stránky „Tiqets“, které jsou považovány za jedny z nejpopulárnějších mezi českými turisty, nabízí online vstupenky s přeskočením fronty, a také nabízí možnost stáhnout si lístky přímo do telefonu bez nutnosti si cokoli tisknout.

Co byste měli před nákupem lístků do Madame Tussauds Amsterdam vědět?

* Ujistěte se, že vaše lístky zahrnují i vstup do „The Royal Balcony experience“, „Marvel 4D experience“, nebo na „Star Wars experience“.

 * Digitální vstupenky jsou nejlepší! Díky tomuto typu vstupenek ani nemusíte nic tisknout, prostě u vchodu ukážete svůj telefon s digitálními vstupenkami, a to je vše.

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud je světoznámé muzeum voskových figurín sídlící v Londýně s pobočkami v Amsterdamu, Hongkongu, Las Vegas a New Yorku a Vídni. Bylo založeno Marií Tussaudovou, sochařkou vytvářející voskové figuríny.

Muzeum voskových figurín, včetně blízkého Londýnského planetária, je v současnosti jednou z nejlákavějších londýnských turistických atrakcí. Rozrostlo se o zahraniční pobočky v Amsterdamu, Hongkongu, Las Vegas a New Yorku.