Zámek ve Versailles

Jak můžete při vstupu do zámku ve Versailles přeskočit frontu?

Co byste před nákupem vstupenek do zámku ve Versailles měli vědět?

* Ujistěte se, že vaše vstupenky zahrnují přímý vstup do Versailles bez nutnosti stát frontu u pokladny (Skip The Line).

* Ujistěte se, že vstupenky zahrnují přístup do všech míst versailleských muzeí a pozemků (zámek, Velký Trianon a Malý Trianon a samozřejmě do zahrad).

*Můžete si koupit vstupenky pouze do zámku, ale většina lidí si kupuje vstupné, které zahrnuje přístup do všech míst včetně představení u fontány.

* K nalezení jsou také vstupenky „all-inclusive“, které zahrnují přístup do všech míst, profesionálního průvodce a soukromou dopravu z centra Paříže do Versailles a zpět. Můžete se podívat například sem.

* Digitální vstupenky jsou nejlepší! Díky tomuto typu vstupenek ani nemusíte nic tisknout, prostě u vchodu ukážete svůj telefon s digitálními vstupenkami, a to je vše.

Jak můžete přeskočit ty dlouhé řady u pokladen při vstupu do zámku ve Versailles a do zahrad?

Zámek a zahrady ve Versailles patří k nejpopulárnějším turistickým atrakcím ve Francii a po celém světě. I když jsou tato místa od Paříže vzdálena 40 minut jízdy, plno turistů zde stráví den a půl, aby se mohli kochat těmito dobře udržovanými a krásnými zahradami, které jsou také součástí světové dědictví UNESCO.

Zámek i zahrady nabízí pro návštěvníky skvělý zážitek. Můžete se procházet po stovkách akrů nádherně upravených zahrad. V zámku zase například uvidíte krásné pokoje s impozantními freskami nebo s původním královským nábytkem.

Další populární atrakcí v zámku ve Versailles jsou hudební fontány, které se v zahradách roztancují pouze některé dny. Představení není součástí základních vstupenek a pro vstup na tuto velkolepou podívanou si budete muset koupit speciální lístek.

Jde o jedno nejrušnějších míst v Francie, a pokud nechcete čekat dlouhé hodiny ve frontách u pokladen, doporučujeme vám zarezervovat lístky online na přesné datum a čas, díky tomu se vyhnete dlouhým frontám u pokladen.

Na internetu je plno stránek, které nabízí vstupenky s přeskočením fronty do Versailles. Například stránka „Tiqets“ je mezi českými turisty považována za velmi populární. Nabízí vstupenky online do Versailles a nabízí také možnost stažení vstupenek přímo do mobilního telefonu bez nutnosti si vstupenky tisknout.

Versailles

Zámek ve Versailles je zámek ve městě Versailles u Paříže, který vznikl v době vrcholu královské moci ve Francii jako symbol absolutistické monarchie. Mnohé evropské paláce se snažily být jakousi kopií Versailles (Petrodvorec, Schönbrunn, Eszterháza a pod).

V roce 1979 byl zámek s parkem zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. V roce 2002 získal ocenění za nejhezčí Zámek v Evropě. Od roku 1682 do Francouzské revoluce (1789), s přestávkou za vlády regenta Filipa Orleánskeho, byl zámek sídlem královského dvora a vlády Francie.