סקי בלב המדבר - המדריך השלם לביקור בסקי דובאי המדהים

איך תוכלו להיכנס בקלות ובמהירות למתחם סקי דובאי הפופולרי והמבוקש?

למרות שדובאי היא אחד המקומות החמים ביותר בעולם, אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות והשוות ביותר בה, הוא מתחם סקי דובאי ופארק השלג המדהים, שמוכיח שעם השקעה כספית בלתי נגמרת וטכנולוגיה מתקדמת, אפשר לנצח אפילו את מזג האוויר.

סקי דובאי הוא ללא ספק אחת האטרקציות השוות של דובאי ומציע מכלול שלם של מתקנים מדהימים, פעילויות שונות וגם אטרקציות מיוחדות (כגון בלון ענקי איתו ניתן להתגלגל במורד הגבעה). המתחם ממוקם בקניון האמירויות במרכז דובאי וקל מאוד להגיע לשם.

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר בדובאי ואם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתורים לקופות הכרטיסים, מומלץ מאוד להזמין מראש כרטיסים מהירים (Fast-track entrance) , ללא צורך להמתין בתור בקופות הכרטיסים. כך תוכלו לשריין לעצמכם כרטיסים, ולהגיע ישירות לעמדת הכניסה ללא תור. זוהי הדרך המומלצת ביותר כיום להגיע למתחם.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים מהירים לסקי דובאי באמצעות האינטרנט. אתר "Tiqets" למשל, מציע כרטיסים כאלו וכך גם אתרים נוספים ברשת. מומלץ לבחור באתר אמין ומוכר שמציע כרטיסים דיגיטליים מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים ושירות תמיכה נוח וזמין.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים כרטיסים לסקי דובאי?

חשוב לדעת כי ישנם שני סוגי כרטיסים לסקי דובאי – הסוג הראשון הם כרטיסים למסלולי הסקי בלבד. כרטיסים אלו יקנו לכם גישה למסלולים השונים וכוללים גם את כל ציוד הסקי הנדרש. ניתן לבחור בכרטיסים לשעתיים בלבד או ליום שלם.

הסוג השני של הכרטיסים, הוא כרטיסים לפארק השלג והם כוללים גישה לכל האטרקציות הרבות שמתחם פארק השלג מציע, כגון מערת קרח, מתחם פינגווינים, קיר טיפוס מקרח, מגלשת בלון ענקית ועוד מתקנים רבים ומגוונים.

כדאי לשים לב שישנם 3 רמות מחיר לכרטיסים לפארק השלג כשהמחיר משתנה בהתאם לכמות האטרקציות שתבחרו. הכרטיסים היקרים ביותר כוללים גישה לכל האטרקציות השונות במתחם. 

המלצה: אם אתם מתכוונים לבקר בכמה אטרקציות ביחד, אז מומלץ לבדוק את הכרטיס "Dubai Pass" שמאפשר כניסה מוזלת למספר גדול של אטרקציות בדובאי בכרטיס אחד ובהנחה משמעותית.

מכיוון שמדובר בביקוש גבוה מאוד ובתורים גדולים בקופות ובכניסה, מומלץ לרכוש מראש את הכרטיסים באמצעות האינטרנט כדי לשריין כרטיסים ולהיכנס בקלות יותר למתחם.

מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שמאפשרים כניסה באמצעות טלפון הנייד שלכם ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים (פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים).

סקי דובאי

סקי דובאי הוא אתר סקי מקורה בגודל 22,500 מטרים רבועים בדובאי. האתר הוא חלק מקניון האמירויות, אחד הקניונים הגדולים ביותר בעולם, שנבנה על ידי קבוצת מג'יד אל פוטיים, יזם מוכר מדובאי של קניונים במזרח התיכון, שגם מפעיל את קניון האמירויות.

האתר כולל הר מקורה בגובה 85 מטר עם 5 מסלולים תלולים ברמות קושי שונות, בהם מסלול שאורכו 400 מטרים ומסלול הסקי השחור המקורה הראשון בעולם. האתר כולל גם מעלית סקי ומעלית גרירה ופארק-סקי בגודל 3,000 מטרים רבועים, הכולל מזחלות ומגלשות, מגדלי סקי, כדורי שלג ומערת קרח ועוד.