1. Hotel CitizenM New York Times Square

Jde zdaleka o jeden z nejlepších a nejdoporučovanějších hotelů na Manhattanu. Nachází se 2 minuty chůze od Times Square, má úžasný design, velmi dobrý personál a příjemné a pěkně zařízené pokoje.

Hotel dostal na stránce Booking.com hodnocení 9,2 a z více než 500 hotelů se umístil na 25. místě na stránce TripAdvisor.

Více informací na Booking.com

2. MADE Hotel

Vynikající 4hvězdičkový hotel s velmi dobrým hodnocením, který se nachází kousek od Empire State Building. Tento hotel si na Manhattanu získal svoji popularitu mezi českými cestovali, kteří zmiňují především jeho skvělou polohu, výborné pokoje, mladistvou atmosféru a střešní bar s působivým výhledem.

Hotel se na stránce TripAdvisor umístil na 48. místě a na Booking.com má hodnocení 9 z 10.

Více informací na Booking.com

3. Hotel Hampton Inn Times Square Central

Skvělý hotel na Manhattanu, který nejvíce ocení rodiny s dětmi. Tento hotel se nachází vedle Times Square, Macy's a dalších populárních míst města. Hotel nabízí skvělý poměr cena/výkon a od českých cestovatelů dostává excelentní hodnocení. Jde o velmi populární hotel na Manhattanu.

Více informací na Booking.com

4. Casablanca Hotel by Library Hotel Collection

Podle stránky TripAdvisor jde o druhý nejlepší a cenově dostupný hotel na Manhattanu. Tento hotel se nachází v blízkosti populárních míst, jako jsou Times Square, Bryant Park nebo Rockefeller Center. Hotel také dostal vysoká hodnocení od mnoha Čechů, kteří oceňují především skvělou snídani, umístění a servis personálu.

Více informací na Booking.com

5. LUMA Hotel - Times Square

Tento hotel patří mezi českými turisty k nejpopulárnějším. Nachází se v docházkové vzdálenosti od Times Square a Empire State Building a na všech hlavních cestovatelských stránkách získává skvělá hodnocení.

Hotel se na TripAdvisoru umístil na 19. místě a na Booking.com si drží hodnocení 9,1.

Více informací na Booking.com

Proč jsme vybrali těchto 5 hotelů?


Po důkladném prozkoumání desítek různých hotelů jsme sestavili seznam pěti nejlepších hotelů na Manhattanu, které splňují nejdůležitější parametry pro českého návštěvníka Manhattanu. Patří mezi ně:

Skvělé umístění

Vysoké hodnocení a skvělá hodnocení na předních hotelových stránkách, jako jsou Booking.com a TripAdvisor.

Skvělá hodnocení od českých cestovatelů

Dobrá snídaně

A vysoká popularita mezi turisty z celého světa.