מוזיאון הותיקן ברומא

איך תעקפו את התורים הארוכים למוזיאון הוותיקן ולקפלה הסיסטינית ברומא?

איך אפשר לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים לותיקן ולקפלה הסיסטינית?

ביקור במוזיאון הותיקן הוא ביקור חובה לכל תייר ברומא. המבנים האדירים והמרשימים, האווירה, וההיסטוריה הארוכה והמרתקת של המקום, הופכים את הביקור בוותיקן לחוויה עצומה.

מתחם הוותיקן מורכב מכמה מתחמים שונים הכולל את מוזיאון הוותיקן, הקפלה הסיסטינית, גני הוותיקן, בזיליקת פטרוס הקדוש ועוד. עבור כל אחד מאלו, נדרשת כניסה נפרדת וכרטיס בנפרד.

זהו אחד האתרים העמוסים ביותר ברומא ואם אתם לא רוצים להמתין שעות ארוכות בתורים לקופות הכרטיסים, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לפי תאריך ושעה מדוייקים, וכך לעקוף את התורים הארוכים בקופות הכרטיסים.

ישנם אתרים רבים המציעים כרטיסים למוזיאון הותיקן באמצעות האינטרנט ולעקוף את התורים. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים, מציע סוגים רבים של כרטיסים אונליין לותיקן ומציע גם אפשרות להוריד את הכרטיסים ישירות לטלפון הנייד מבלי הצורך להדפיס את הכרטיסים.

מה חשוב לוודא לפני שרוכשים כרטיסים לותיקן?

חשוב לוודא כי הכרטיסים כוללים כניסה ישירה למוזיאון הוותיקן ולקפלה הסיסטינית ללא המתנה בתור לקופות הכרטיסים (Skip the Line).

כדאי לשקול גם לרכוש את הכרטיס Roma Pass שמקנה הנחה משמעותית מאוד אם תבחרו ללכת לכמה אטרקציות ברומא ומעניק גם כניסה חינם לכל התחבורה הציבורית ברומא.

חשוב לוודא שהכרטיסים כוללים שהות באתר ללא הגבלת זמן.

מטיילים רבים בוחרים פעמים רבות לרכוש את הכרטיס "Rome Super Pass" שמציע בכרטיס אחד, כניסה מהירה וללא תור לותיקן, לקולוסיאום, לקפלה הסיסטינית, לבזיליקת פטרוס הקדוש, לפורום הרומאי, לגבעת פלטין, ועוד כמה הטבות נוספות.

מומלץ להוסיף ברכישת הכרטיסים גם אוזניות עם הדרכה מפורטת על האתרים. זה מוסיף הרבה לחווית הביקור.

מומלץ לרכוש כרטיסים דיגיטליים שיחסכו לכם את הצורך בהדפסת הכרטיסים. רק להציג את הסמארטפון בכניסה, ולהיכנס..

מוזיאון הותיקן

מוזיאון הוותיקן הוא מתחם של מספר מוזיאוני אמנות וארכאולוגיה בוותיקן, המציגים את אוספי הכנסייה הקתולית. המוזיאון הוקם במאה ה-16 על ידי האפיפיור יוליוס השני. במוזיאון נמצאים גם הקפלה הסיסטינית וחדרי רפאל.

המוזיאון מתפרש על חלקים רבים מקריית הוותיקן. שני החלקים המרכזיים שלו הם מספר אולמות וחללים ובהם ארמון האפיפיור והמבנים סביב חצר בלוודרה. בנוסף, ישנה גישה גם לגני הוותיקן. מוזיאון נוסף מצוי בחדר האוצר של בזיליקת פטרוס הקדוש והוא מופעל בניתוק משאר המוזיאונים של הוותיקן. 

Privacy Preference Center