Jak se můžete rychle a bez čekání dostat do velmi populárního muzea Madame Tussauds v Amsterdamu?

Muzeum Madame Tussauds v Amsterdamu patří k nejatraktivnějším amsterdamským atrakcím mezi rodinami s dětmi a je populární i u těch českých. Jde o jednu z mnoha poboček slavného voskového muzea, které má plno poboček po celém světě. Amsterdamská verze muzea patří k těm nejúspěšnějším.

Muzeum je umístěno v centru Amsterdamu na slavném náměstí Dam. V muzeu se můžete zblízka podívat na voskové figuríny těch nejslavnějších lidí. Najdete tu tedy například voskovou napodobeninu George Michaela, Lionela Messiho, Brada Pitta, Baracka Obamy nebo George Clooneyho.

Jde o jedno z nejrušnějších míst v Amsterdamu, a pokud nechcete čekat frontu na lístky, doporučujeme si koupit speciální lístky, s kterými můžete frontu přeskočit (tzv. „Fast Track“). Nemusíte tak u muzea čekat a můžete jít rovnou dovnitř bez čekání u pokladny. Jde dnes o nejpopulárnější způsob, jak se do muzea dostat.

Na internetu je plno stránek, které nabízí lístky s přeskočením fronty do Madame Tussauds Amsterdam. Například stránka „Tiqets“, která je považována za jednu z nejpopulárnějších mezi českými turisty, nabízí online vstupenky s přeskočením fronty, a také nabízí možnost stáhnout si lístky přímo do telefonu bez nutnosti si cokoli tisknout.

Co byste měli před nákupem lístků do Madame Tussauds Amsterdam vědět?

* Ujistěte se, že vaše lístky zahrnují přímý vstup do Madame Tussaud Amsterdam bez nutnosti vystát si frontu u pokladny (Fast Track).

* Plno cestovatelů si vybírá speciální lístky, které zahrnují Madame Tussauds a další atrakce v Amsterdamu, díky tomu mohou využít pěkných slev. Například si můžete koupit lístek do Madame Tussauds + vstup do Amsterdam Dungeon (na další stránce) nebo vstup do muzea a lístek na výletní plavbu (zde).

* Lístky doporučujeme rezervovat přes stránku, která umožňuje zrušení rezervace 24 hodin před příjezdem.

 * Digitální vstupenky jsou nejlepší! Díky tomuto typu vstupenek ani nemusíte nic tisknout, prostě u vchodu ukážete svůj telefon s digitálními vstupenkami, a to je vše.

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud je světoznámé muzeum voskových figurín sídlící v Londýně s pobočkami v Amsterdamu, Hongkongu, Las Vegas a New Yorku a Vídni. Bylo založeno Marií Tussaudovou, sochařkou vytvářející voskové figuríny.

Muzeum voskových figurín, včetně blízkého Londýnského planetária, je v současnosti jednou z nejlákavějších londýnských turistických atrakcí. Rozrostlo se o zahraniční pobočky v Amsterdamu, Hongkongu, Las Vegas a New Yorku.