Podmienky používania a pravidlá webovej stránky

Používaním stránky tickets4trip.com súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami.

Všetko duševné vlastníctvo na tejto webovej stránke je exkluzívnym majetkom majiteľov “tickets4trip.com” alebo iných majiteľov, ktorým to majitelia stránky umožnili.

Práva sa vzťahujú na programátorské kódy počítača, ktorý stránku vytvoril a na všetky súbory, vrátane textových súborov, ochranných známok, grafických prvkov, obrázkov, multimédií, či iných programov. Žiadna časť webovej stránky nesmie byť kopírovaná, ďalej šírená, verejne zobrazovaná, ani vysielaná tretím stranám bez písomného povolenia manažérov stránky.

Ak nájdete na stránke “tickets4trip.com”, neznamená to, že informácie sú úplne, neomylné, aktuálne a spoľahlivé. Stránka “tickets4trip.com” nie je zodpovedná za obsah stránok, na ktoré vás prepojenia zavedú a nie je zodpovedná za dôsledky dôverovania a riadenia sa týmito informáciami.

tickets4trip.com má právo pridávať, modifikovať a odstraňovať prepojenia, podľa vlastných potrieb.

Všetky informácie na “tickets4trip.com” sú zozbierané z externých webových stránok. Informácie na stránke nie sú oficiálne a z rozličných dôvodov sa v nich môžu objaviť chyby a nepresnosti.

Stránke nie je zodpovedná a nebude zodpovedať za akékoľvek dôsledky spoliehania sa na informácie, dostupné na našom webe. Užívateľ stránky bude plne zodpovedný za dôsledné skutky, vyplývajúce z informácií zverejnených na stránke.

Stránka neprijíma zodpovednosť za komerčné informácie, vrátane bannerov, reklám, a výrobkov ponúkaných na predaj a/či iné veci. Táto stránka nekontroluje pravdivosť a/alebo presnosť publikácií.

Jedinou zodpovednou stranou je reklamný subjekt. Stránka nie je stranou v transakcií, ktorá môže a/alebo nastane medzi užívateľom a reklamných subjektom, a zároveň neakceptuje zodpovednosť za dopady takýchto/alebo iných transakcií

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *