אתר הכרטיסים ההולנדי Tiqets הוא כיום אחד מאתרי הכרטיסים המובילים בעולם. במדריך הבא, נראה ונסביר לכם צעד אחר צעד כיצד תרכשו כרטיסים לכל אטרקציה בעולם באמצעות אתר Tiqets בקלות ובמהירות.

אתר הכרטיסים Tiqets נחשב כיום לאחד מאתרי הכרטיסים המובילים בעולם, והפופולריות שלו רק הולכת וגוברת עם הזמן. גם בקרב המטיילים הישראלים הרבים, זהו האתר הפופולרי לרכוש באמצעותו כרטיסים לאטרקציות בכל מקום בעולם, וניתן לומר כי כיום, זוהי הדרך המועדפת על המטיילים מישראל לרכוש כרטיסים לאטרקציות.

אתר Tiqets

התורים הארוכים והבלתי נסבלים באטרקציות המובילות בעולם נחסכים לכם כמעט לחלוטין כאשר אתם מזמינים כרטיס מראש באינטרנט בכלל ובאמצעות אתר Tiqets בפרט, וזה בהחלט נחמד להגיע לאטרקציה ולהיכנס אליה מיד כאשר לצידכם נחיל אנשים העומדים בתור של שעה ואף יותר.

היתרונות של Tiqets על פני אתרים אחרים

ביחס לאתרים מתחרים כמו כמו אתר ויאטור, אתר 365Ticets ואחרים, אתר Tiqets מציע ממשק ידידותי ונוח מאוד להפעלה, אולי אפילו הנוח ביותר מבין כל המתחרים ומציע ברוב המוחלט של המקרים, כרטיסים דיגיטליים אותם ניתן להוריד ישירות לטלפון הנייד באמצעות המייל, סמס או באמצעות האפליקציה של האתר, מבלי הצורך בהדפסת הכרטיסים. פשוט מגיעים לכניסה לאטרקציה, מציגים את הכרטיס בסמארטפון, ונכנסים.

כך תרכשו כרטיסים באתר Tiqets

למרות שהאתר מאוד נוח וידידותי למשתמש, החלטנו באתר להציג לכם מדריך מפורט ומצולם שיראה לכם צעד אחר צעד, כיצד לרכוש כרטיסים באתר Tiqets בצורה פשוטה וקלה וליהנות מעקיפת התורים הארוכים בקופות הכרטיסים. אז בואו ונתחיל.

1. לחצו על הכפתור הסגול "Check availability" הנמצא בתחתית כל עמוד של אטרקציה באתר Tiqets (בצפייה במובייל. במחשב ביתי, הכפתור ממוקם במרכז העמוד):

2.עכשיו אתם בעמוד הרכישה. בשלב הראשון, לפני שתמשיכו בבחירת התאריך והשעה, חשוב לקרוא את ההודעות של האתר (במידה ויש) ולוודא שהתנאים מתאימים והדרישות מתאימות.

3. לאחר שקראתם את ההודעות, המשיכו למטה ובחרו תאריך ושעה מתאימים:

4. לאחר בחירת התאריך והשעה, המשיכו למטה ובחרו את כמות הכרטיסים שברצונכם לרכוש:

5. עכשיו קראו את הסיכום וודאו שהזנתם את הפרטים הנכונים שרציתם ובדקו את המחיר הסופי:

6. לאחר שבדקתם הכל, לחצו על על הכפתור "Go to the next step":

7. עכשיו אנו בעמוד הזנת הפרטים ופתיחת חשבון באתר. אפשר לבחור בהרשמה מהירה באמצעות שימוש בחשבון הפייסבוק או הגוגל שלכם, או לחילופין, להירשם באמצעות כתובת הדוא"ל שלכם. הזינו את כך הפרטים כראוי ולחצו על הכפתור "Confirm your booking".

8. זהו, אתם רגע לפני סיום ההזמנה. בעמוד הבא, הזינו את פרטי האשראי או הפייפאל שלכם, ותקבלו את הכרטיסים ישירות לנייד שלכם.

מה עושים אם מסתבכים?

Tiqets ידועים גם כבעלי שירות לקוחות מצוין ומציעים דרכים רבות לתקשר עם הלקוחות. ניתן לשלוח מייל, להתקשר ואפילו להתכתב באמצעות וואטסאפ כשהם מתחייבים להשיב תוך 10 דקות. ניתן למצוא את כל הפרטים האלו אם תלחצו על "Help" בחלק העליון של המסך.